"Bibi" z 3. edycji "HP" zmieniła się po programie. Jak dziś wygląda?

Bogusława "Bibi" Brzezińska
Bogusława "Bibi" Brzezińska. Jak obecnie wygląda uczestniczka 3. edycji "HP"?
Źródło: Player.pl
Bogusława "Bibi" Brzezińska wzięła udział w 3. edycji "Hotelu Paradise". Widzowie szybko polubili ją za naturalność, serdeczność i szczerość w związku z Simonem. Choć para jeszcze na długo po powrocie do Polski utrzymywała związek, ostatecznie zadecydowała o rozstaniu. Dziś oboje układają sobie życie u boku innych osób. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła programowa "Bibi".

Bogusława "Bibi" Brzezińska zgłosiła się do "Hotelu Paradise" z nadzieją na znalezienie prawdziwej miłości. Niemal od początku zaznaczała, że w jej duszy gra muzyka, kocha sztukę i stawia na samorozwój. Obecnie realizuje się jako artystka, wokalistka i influencerka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

324111260_8457933567611009_6452574731075095575_n
"Hotel Paradise". Basia i Krzysztof na sylwestrowej imprezie
Źródło: Instagram @kristof_swist

Bogusława "Bibi" Brzezińska z "HP". Jak obecnie wygląda jej życie?

W formacie "Ekipa z raju" dostępnym na player.pl, widzowie "Hotelu Paradise" mogli poznać Bogusławę "Bibi" Brzezińską. Uczestniczka rajskiego show opowiadała o swoich pasjach do śpiewania, sztuki, chęci założenia własnej marki odzieżowej i pracy. Obecnie realizuje się jako osobowość medialna, odkryła zamiłowanie do malowania aktów i pracuje nad głosem.

W programie przyznała, że szczyci się swoją naturalnością i nie korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jak obecnie wygląda uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise"? "Bibi" wciąż gustuje w naturalności, jednak chętniej sięga po mocniejszy makijaż podkreślający jej wyjątkową, słowiańską urodę.

"Zrozumiałam, by żyć muszę chwytać dzień!" - napisała pod jednym z postów. Pod jej zdjęciami i filmami aż roi się od komentarzy internautów zachwyconych tym, jak obecnie wygląda uczestniczka "HP".

"Piękna! Jako jedna z niewielu, wciąż naturalna";

"Jak wino! Wspaniale się na Ciebie patrzy!" - czytamy.

Bogusława "Bibi" Brzezińska z "HP" - co u niej słychać?

Choć Bogusława "Bibi" Brzezińska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, obecnie nie wiemy, czy jej serce zabiło do kogoś mocniej. Kilka miesięcy po tym, jak w sieci pojawiła się informacja o jej rozstaniu z Simonem, którego poznała w programie, ukazały się doniesienia, że podobnie jak jej były partner, układa sobie życie u boku kogoś innego. Jaka jest prawda? Czy Bogusława Brzezińska spotyka się z kimś? A może zobaczymy ją w nowej edycji "Hotel Paradise All Stars"? Tego dowiemy się zapewne już niedługo.

"Hotel Paradise All Stars" - kiedy emisja?

"Hotel Paradise" powraca w nowej formie. Już w maju widzowie będą mogli śledzić losy uczestników znanych z poprzednich edycji show. Mowa oczywiście o singlach, którzy wciąż pragną doświadczyć prawdziwej miłości oraz zawalczyć o duże pieniądze. "Hotel Paradise All Stars" to kolejna szansa od raju, którą otrzyma sześciu uczestników poprzednich edycji "HP". Ponownie zaproszono osoby, które są singlami i pragną kogoś poznać. Czy tym razem będzie im łatwiej w drodze do wielkiego finału? Może się wydawać, że powrót będzie dla nich bezstresowy. W końcu znają już zasady, wiedzą, z czym wiążę się udział w programie. Jednak nie mają pojęcia, czy w willi spotkają się ze swoimi byłymi partnerami lub największymi rywalami. Czy odżyją dawne emocje? W "Hotelu Paradise All Stars" ich nie zabraknie!

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości