Kinga z "True Love" zdradziła, czy po programie powstały pary. Odpowiedź zaskakuje

Kinga Mendrala z "True Love"
Kinga Mendrala z "True Love"
Źródło: TVN
"True Love" z każdym odcinkiem budzi więcej emocji i gromadzi dodatkowych widzów przed telewizorami. Między uczestnikami pojawiają się bowiem pierwsze poważne uczucia, ale także nieporozumienia i nerwy. Niemniej, jednym z pytań, które najczęściej zadają internauci, jest to, dotyczące par, które przetrwały miłosny eksperyment. Kinga Mendrala uchyliła rąbka tajemnicy.

Kinga Mendrala pojawiła się w "True Love" w jednym z pierwszych odcinków i szybko zawładnęła sercem jednego z uczestników. Niestety, uczucie wygasło z równie dużą prędkością, co rozbłysło. Tym samym, po kilku tygodniach w rajskiej willi kobieta wróciła do Polski. Od niedawna chętnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem zdradziła pewną tajemnicę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników

"True Love". Kinga Mendrala o parach powstałych po programie

Choć związek Kingi i Marcina z pozoru wyglądał na idealny, nie przetrwał próby czasu. Niesnaski i niedopowiedzenia sprawiły, że para straciła do siebie zaufanie i jednocześnie, nie otworzyła się w pełni na możliwość znalezienia szczęścia u boku innych osób. Kinga po zakończeniu swojej kolumbijskiej przygody zaczęła coraz chętniej publikować w mediach społecznościowych. Niedawno zdecydowała się na zorganizowanie sesji pytań i odpowiedzi dla swoich obserwatorów. Jeden z nich zadał jej bezpośrednie pytanie o to, czy w "True Love" są osoby, które wróciły do Polski jako para.

"Tak" - odpowiedziała krótko uczestniczka, czym zelektryzowała internautów.

Na grupach fanów poświęconych "True Love" zaroiło się od spekulacji. Według wielu, na ten moment największą szansę na powodzenie w relacji ma Kamil i "Gigi", oraz Agata i Mateusz. Zgadzacie się z tymi przewidywaniami?

Kinga Mendrala brała udział w castingu do innego programu TVN

Tuż po tym, jak Kinga Mendrala przekroczyła próg rajskiej willi, internauci zaczęli wyszukiwać informacji na temat pięknej pośredniczki nieruchomości. Szybko na jaw wyszło, że kobieta jakiś czas temu stanęła do walki o udział w innym, kultowym programie TVN - Top Model.

O swojej przygodzie opowiedziała za pośrednictwem profilu na Instagramie. Okazało się, że chciała dostać się do domu modelek, w którym w 9. sezonie zamieszkali między innymi Patrycja Sobolewska, czy Mikołaj "Śmieszek", który zwyciężył show. Jak wyglądała przygoda z "Top Model" Kingi Mendrali?

"Wysłałam tylko formularz i miałam długą rozmowę telefoniczną, ale nic z tego nie wyszło" - powiedziała.

Kinga Mendrala z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Kinga Mendrala ma 32 lat i pochodzi z Wodzisława. To kobieta pełna werwy i zapału. Jest przedsiębiorczą osobą prowadzącą własną działalność, która skupia się na sprzedaży nieruchomości, zarządzaniu projektami oraz koordynacji zespołu hostess. Dodatkowo angażuje się również jako modelka i influencerka, gdzie potrafi wykorzystać swoją energię do przyciągania uwagi. Jej wielką pasją są podróże i fotografia, które pozwalają jej na odkrywanie nowych miejsc i kultur. Nie brakuje jej także zapału do uprawiania sportów - regularnie ćwiczy cross-fit oraz gra w siatkówkę, a także chętnie eksperymentuje z nowymi aktywnościami.

Kinga Mendrala jest obecna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie można znaleźć, wpisując nick @kingamendrala.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości