"True Love" – odcinek 4. Pierwsza Ceremonia Prawdy. Co ukrywają uczestnicy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" – odcinek 4. Pierwsza Ceremonia Prawdy

W 4. odcinku "True Love" w TVN7 uczestnicy podczas Jogi Prawdy będą odpowiadać na pytania, które pozwolą im się lepiej poznać i zbliżyć się do siebie. Kulminacją emocji tego wieczoru będzie Ceremonia Prawdy, podczas której wszyscy poznają wyniki badania wariografem uczestników. Na jaw mogą wyjść niewygodne fakty...

W 4. odcinku uczestnicy programu "True Love" podczas jogi w parach odpowiadają na pytania, które pozwolą im poznać siebie z innej stron. Czy zabawa pomogła im zbliżyć się do siebie? Kulminacją wieczoru jest Ceremonia Prawdy, podczas której wszyscy poznają wyniki testu wariografem. Jakie niewygodne fakty wyjdą na jaw? Już dziś wieczorem temperatura w willi rośnie nie tylko za sprawą grilla.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" – co w 4. odcinku?

W czwartym odcinku "True Love" mieszkańcy spędzają czas w willi True Love. Wspólnie biorą udział w różnych zabawach i wydarzeniach, które mają na celu zacieśnienie ich relacji i poznanie się nawzajem z innej strony.

Pierwszą zabawą, którą organizuje Głos Serca, jest joga w parach, czyli tzw. Joga Prawdy. Podczas wykonywania wymagających asan, uczestnicy muszą odpowiadać na pytania, które pozwolą im poznać się lepiej. Zadanie to wymaga skupienia i zaangażowania, ale pozwala na budowanie więzi pomiędzy uczestnikami. W końcu, aby dobrze wykonywać asany w parach, trzeba sobie ufać i współpracować.

Następnie, temperatura w willi rośnie jeszcze bardziej, gdy domownicy decydują się na wspólne grillowanie. Jednak to nie jedyna atrakcja wieczoru. Uczestnicy zostają poddani testowi wykrywaczem kłamstw. Wszyscy czują się nieswojo, gdyż nie wiedzą, co wyniknie z tego testu. Czy ktoś ma coś do ukrycia? Czy ktoś jest niewinny? Zadanie to sprawia, że uczestnicy zaczynają zastanawiać się, ile o sobie nawzajem wiedzą i jak bardzo mogą sobie ufać.

Jednak kulminacją emocji tego wieczoru jest nieuchronna Ceremonia Prawdy. Czy uczestnicy będą w stanie udzielić prawdziwych odpowiedzi na pytania? Czy ich odpowiedzi okażą się zgodne z prawdą? Czy ktoś zdradził tajemnice, których nie powinien? Wszystkie te pytania krążą w głowach uczestników, którzy czekają na wyniki badania.

Na końcu, kiedy wyniki zostają ogłoszone, okazuje się, że niektórzy uczestnicy mieli coś do ukrycia. Jednak dzięki temu testowi, wszyscy uczestnicy poznali prawdziwe oblicza swoich towarzyszy i odkryli, że nikt nie jest idealny i że każdy ma swoje słabości. To z kolei pozwoliło im na bardziej szczere i otwarte relacje, w których będą mogli nawzajem sobie pomagać i wzajemnie się wspierać.

"True Love" – o czym jest program? Zasady

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości