Wiosenna ramówka TVN 2023. Zobacz najnowszy spot z gwiazdami stacji

Wiosenny spot ramówkowy TVN 2023
W ramach wiosennej ramówki TVN prezentuje nowe programy i seriale oraz ogłasza kontynuację popularnych produkcji. Stacja wyemitowała także spot ramówkowy na wiosnę 2023. Już teraz możecie go zobaczyć.

Premiera nowego wiosennego spotu TVN odbyła się 25 lutego. W nagraniu wzięły udział największe gwiazdy stacji TVN takie jak Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Agata Kulesza, Hubert Urbański, wszyscy prowadzący program "Dzień dobry TVN", a także gwiazdy pozostałych programów.

Wiosenna ramówka TVN 2023

Reżyserką spotu jest Irmina Śliwińska, a muzyka, którą słyszymy w tle to utwór Plastic "Do Something". W spocie gwiazdy w nowoczesny sposób zapraszają do oglądania programów i seriali, które pojawią się w wiosennej ofercie programowej stacji TVN.

Wraz z wiosną nadeszła nowa oferta programowa, jednak w ramówce nie zabraknie także programów i seriali, które są już dobrze znane widzom. Nagranie rozpoczyna samozwańczy król TVN-u, czyli Kuba Wojewódzki. W spocie możemy zobaczyć również bohaterów serialu "Mój Agent", który jest dostępny na Playerze, a na antenie będziecie mogli go oglądać już od marca, tuż po emisji finału 2. sezonu w Playerze.

Z ramówki nie znikają oczywiście uwielbiane przez widzów programy, takie jak "Milionerzy" czy "Co za Tydzień". Ponadto już 27 marca na antenie TVN będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek finałowego sezonu serialu "Chyłka. Oskarżenie".

"Azja Express" - od kiedy w TVN?

Po długiej przerwie w końcu na antenę wraca program "Azja Express" z nowymi uczestnikami. Wśród nich znajdą się: Czesław i Dorota Mozil, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Krystian Pesta i Oliwia Pesta, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski, Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, a także Angelika i Łukasz Trochonowicz.

Ich losy widzowie będą mogli śledzić od 4 marca. Emisja w każdą sobotę o godzinie 20:00.

"Azja Express" wkrótce w TVN
"Azja Express" wkrótce w TVN
"Azja Express" wkrótce w TVN
Źródło: TVN

"Kto to wie?" - nowy program — od kiedy w TVN?

Również wiosenną nowością w stacji TVN będzie program Doroty Wellman "Kto to wie?", w którym prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi, jak dobrze znają opinie Polaków. W każdym z odcinków poznamy czterech zawodników, którzy zmierzą się w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. W finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

Emisja już od poniedziałku 27 lutego o 16:20 w stacji TVN.

"Kto to wie" – od kiedy w TVN?
"Kto to wie" – od kiedy w TVN?
"Kto to wie" – od kiedy w TVN?
Źródło: TVN

"Ugotowani w parach" – nowy program – od kiedy w TVN?

Wiosną na antenę powróci po latach uwielbiane przez widzów kulinarne show. Program zaskoczy jednak odświeżoną formułą. Mowa oczywiście o "Ugotowanych w parach". W każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę. Kamery programu zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety. Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czeka gotówka.

"Ugotowani w parach" zagoszczą na antenie TVN od 1 marca. Emisja w każdą środę o godzinie 21:35.

"Ugotowani w parach" na antenie TVN 
"Ugotowani w parach" na antenie TVN 
"Ugotowani w parach" na antenie TVN 
Źródło: TVN

"MasterChef Junior" – sezon 8. – od kiedy w TVN?

To jednak nie koniec kulinarnej rywalizacji – na wiosnę na antenę z kolejnym sezonem powróci również "MasterChef Junior". Już po raz 8. młodzi kucharze staną przed takimi wyzwaniami, jak przygotowanie mistrzowskich pierogów, najsmaczniejszych dań z ryb czy rozpływających się w ustach żeberek. Towarzyszyć im będą Anna Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W programie nie zabraknie również gości specjalnych - z młodymi kucharzami spotka się m.in. Sara James, Magda Gessler czy Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem. Na zwycięzcę ósmej edycji show czeka statuetka MasterChefa Juniora, czek na 15 tysięcy złotych oraz nagroda specjalna: 35 tysięcy złotych od sponsora programu i warsztaty kulinarne.

Pierwszy odcinek 8. edycji "MasterChef Junior" zagości na antenie 5 marca. Emisja w każdą niedzielę o godzinie 20:00.

"MasterChef Junior" - sezon 8
"MasterChef Junior" - sezon 8

"Kuchenne rewolucje" – sezon 26. – od kiedy w TVN?

Fanów programów kulinarnych ucieszą również nadchodzące premierowe odcinki "Kuchennych rewolucji". Królowa polskiej gastronomii już po raz 26. wyruszy w podróż po kraju, aby nieść ratunek upadającym restauracjom. Magda Gessler odwiedzi tym razem m.in. Kraków, Biedrusko, Mielec, Wrocław, Witnicę, Komorniki czy Grodzisk Wielkopolski, odmieniając los restauratorów i ich pracowników.

Pierwszy odcinek 26. sezonu "Kuchennych rewolucji" pojawi się 2 marca. Emisja w czwartki o 21:35.

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" - jakie miejscowości odwiedzi Magda Gessler?
Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" - jakie miejscowości odwiedzi Magda Gessler?
Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" - jakie miejscowości odwiedzi Magda Gessler?
Źródło: TVN

"Kuba Wojewódzki" – sezon 33. – od kiedy w TVN?

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. "Kuba Wojewódzki" to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę. W pierwszym odcinku 33. już serii gospodarz zaprosi na swoją kanapę Roxi Węgiel. Co zdradzi mu idolka młodzieży w Polsce?

Tego dowiemy się już 7 marca. Emisja programu we wtorki o 22:00.

"Kuba Wojewódzki" – sezon 33. – od kiedy w TVN?
"Kuba Wojewódzki" – sezon 33. – od kiedy w TVN?
"Kuba Wojewódzki" – sezon 33. – od kiedy w TVN?
Źródło: TVN

"Milionerzy" – od kiedy nowe odcinki w TVN?

Wiosną na antenę powrócą również "Milionerzy". Hubert Urbański znów sprawdzi wiedzę Polaków, aby znaleźć osobę, której wręczy czek na milion złotych. W nowej serii teleturnieju nie zabraknie także okolicznościowych odcinków specjalnych z udziałem gwiazd, które powalczą o to, aby przekazać na cel charytatywny jak największą kwotę.

"Milionerów" śledzić będzie można jak zwykle od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55.

"Milionerzy" – od kiedy nowe odcinki w TVN?
"Milionerzy" – od kiedy nowe odcinki w TVN?
"Milionerzy" – od kiedy nowe odcinki w TVN?
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości