Przemek i Kinga z "True Love" są jednak razem? Nowe zdjęcie wiele wyjaśnia

Przemek i Kinga z "True Love" w sesji ślubnej
Przemek i Kinga z "True Love" w sesji ślubnej
Źródło: Materiały Prasowe
Przemek i Kinga z "True Love" udostępniają coraz więcej wspólnych zdjęć. Nie są to byle jakie fotografie! Uczestnicy show prezentowali wcześniej zdjęcia z bardzo zmysłowej sesji, na której są topless, a teraz występują w strojach ślubnych. Między nimi iskrzy, ale co ich naprawdę łączy?

Finał "True Love" już 8 maja. Wtedy dowiemy się, ile par w ostatecznym starciu z poligrafem wyznało swoje prawdziwe uczucia i osiągnęło stuprocentową zgodność. Tylko takie relacje mają szansę na prawdziwą miłość. Kinga i Przemek już dawno opuścili program, ale mogło okazać się, że odnaleźli się nie w kolumbijskim raju, a w Polsce.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie
Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zdradzili, że w trakcie kręcenia "Azji Express" przekupywali ludzi oscypkami

Przemek i Kinga z "True Love" w sesji ślubnej

Kinga Mendrala w "True Love" w pełni zaangażowała się w relację z Marcinem. Gdy ta nie wyszła, zyskała ukojenie w ramionach Mateusza, ale była to z jej strony więź czysto przyjacielska. Przemek nie miał okazji spotkać pięknej uczestniczki w willi, bo Kinga opuściła ją, zanim mężczyzna przekroczył jej mury. Uczestnik też skupił się na jednej kobiecie, a mianowicie na Oliwii, która nie dała mu szansy, bo była już zaangażowała w relację z Maksymem. Przemek również opuścił program. Okazało się, że ma świetny kontakt z Kingą. Oboje pasjonują się modelingiem i doskonale radzą sobie w roli modelów. Kinga zachwyca fanów swoją urodą, a Przemek ma doskonałe warunki fizyczne, by pozować przed aparatem.

Kinga i Przemek jakiś czas temu udostępnili zdjęcia, które wskazują, że bardzo się do siebie zbliżyli. Przytulali się do siebie topless. Przemek podzielił się wtedy dość znaczącą refleksją.

"Jacy jesteśmy na zdjęciu, widzicie tylko do połowy. Nie wiecie, co przedstawia druga część obrazka. Tak samo jest w życiu. W programie spokojni, wyważeni, powściągliwi a prywatnie? Niekiedy, żeby się odsłonić do końca potrzeba przy sobie właściwej osoby. Skoro Marcin wrócił, to może do programu wrócą jeszcze dwie osoby?" - Przemek podrzucił fanom sugestię.

Jedno jest pewne, chemia między nimi jest wyczuwalna nawet przez to zdjęcie. Jak widzicie, pasowaliby do siebie na ślubnym kobiercu. Przemek zapytał fanów o piosenkę do pierwszego tańca.

Przemek i Kinga z "True Love" wystąpili jako Młoda Para
Przemek i Kinga z "True Love" wystąpili jako Młoda Para
Źródło: Instagram @przemek.truelovepl

"True Love". Kinga napisała, co myśli o Przemku

Przemek po tym, jak został wyemitowany odcinek, w którym odpadł wraz z Mateuszem i Martyną, podziękował na Instagramie za przygodę swojego życia. Wyznał, że cieszy się, że wziął udział w show i mógł poznać wielu wspaniałych ludzi. Dodał coś, co daje nadzieję, że spotkał prawdziwą miłość.

"W samej willi jej nie spotkałem, a po? Myślę, że już niedługo się dowiecie" - wyznał. Wyjaśnił też swoją relację z Martyną. Wytłumaczył, że nie mógł się z nią związać, bo sama sympatia nie wystarczy do budowania związku. Pod jego wpisem pojawiły się komentarze od pozostałych uczestników "True Love", w tym od Kingi. Kobieta napisała, co myśli o Przemku.

"W programie bezwzględny, idący po swoje, bezpośredni, 100% szczery, męski, niedający sobie w kaszę dmuchać - grubo 'zagrałeś', w życiu codziennym gentleman, empatyczny, dbający o innych, ambitny, z pasjami, z pozytywnym podejściem do życia i miłością nie tylko do ludzi, ale i zwierząt. Cudownie, że cię znam" - wyznała.  

Na to wyznanie zareagował Filon, który odpisał Kindze, że chyba już wie, kogo wybrać.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości