Robert Kapica miał powodzenie w "HP". W jego życiu zaszły zmiany [TYLKO U NAS]

Robert Kapica z "Hotelu Paradise 2"
Robert Kapica z "Hotelu Paradise 2"
Źródło: Player.pl
Zapraszamy na podróż w czasie do 2. edycji "Hotelu Paradise". Pamiętacie Roberta Kapicę? Miał 23 lata, gdy pojawił się w show. Uczestnik miał spore powodzenie u płci pięknej. Jednak miłość znalazł dopiero po powrocie do Polski i ustatkował się u boku pięknej Miss. Jak dziś wygląda i co zmieniło się w jego życiu?

Robert Kapica jako jeden z pierwszych uczestników przedstawił się widzom "Hotelu Paradise". Już na początku 1. odcinka drugiego sezonu zaprezentował swój wizerunek. Zobaczcie, co dziś u niego słychać i czy się zmienił od momentu, gdy poznaliśmy go w show.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_Hotel Paradise_Angelika Nowicka _ Szafa
"Hotel Paradise". Angelika Nowicka o "działaniu" w słynnej szafie i reakcji rodziny na show
Angelika Nowicka i David Andronic stworzyli jedną z trzech finałowych par 6. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy od pierwszych chwil w panamskim raju przypadli sobie do gustu i uznawani byli za jedną z najsilniejszych par w programie. Jednak internauci zapamiętają ich również z "działania" w słynnej szafie i wspólnych kąpieli. Angelika w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiada o tym, do czego doszło w ukryciu. Jak zareagowali jej bliscy?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Robert Kapica z "Hotelu Paradise 2". Jak zmienił się od udziału w show?

Robert Kapica w programie zaprezentował się jako model, który, zanim spełnił swoje marzenie, musiał ciężko pracować fizycznie. Przyznał, że przeszedł dosyć długą drogę, aby utrzymać się wyłącznie z modelingu.

"Warto wierzyć w siebie z całych sił" - wyznał w "HP".

Robert zwierzył się, że ze względu na liczne kontrakty i zobowiązania zawodowe ciężko mu było utrzymać związek. Czasami nawet 4 miesiące nie było go w domu. W programie zależało mu na znalezieniu partnerki z poczuciem humoru, bo jak podkreślił: "przy mnie wytrzymać bez poczucia humoru jest bardzo ciężko".

Robert Kapica w programie "Hotel Paradise" miał spore powodzenie w randkowaniu. Zawrócił w głowie Sonii Szklanowskiej, a ich relacja była bardzo skomplikowana. Następnie był krótko w parze z Magdą Jankowską. Udało im się dotrzeć do półfinału, jednak odpadli niedługo później. Magda zdradziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po programie próbowała stworzyć związek z Robertem, ale ten nie przetrwał próby czasu.

Robert po zakończeniu relacji z Magdą, ogłosił, że jest szczęśliwie zakochany! W lutym 2021 pokazał z ukochaną Sylwią Stasińską romantyczne zdjęcie. Od tego czasu nie opublikował już z nią żadnego innego zdjęcia. Skontaktowaliśmy się z Robertem, by sprawdzić, co dziś u niego słychać i czy układa mu się w życiu prywatnym. Odpowiedź w drugiej część artykułu.

Robert Kapica z "Hotelu Paradise 2" jak dziś wygląda? Czym się zajmuje?

Roberta znajdziecie na Instagramie, gdzie regularnie komunikuje się ze swoimi fanami. Ma konto również na TikToku. Z jego publikacji w mediach społecznościowych wynika, że wciąż zajmuje się modelingiem. Mężczyzna prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę i topi serca fanek.

11 kwietnia obchodził swoje 27. urodziny. Niedawno też napisał, że wciąż czerpie przyjemność z pracy w modelingu.

"Mówią, że czerpanie radości z tego, co się robi, to 90% sukcesu. Dla mnie modeling to zabawa, fajna odskocznia od rzeczywistości. Warto mieć w życiu taką odskocznię, gdzie czujesz się wolny jak ptak" - zwierzył się fanom na Instagramie.

Robert przekazał nam informacje o tym, czym się jeszcze zajmuje.

Na co dzień pracuję w mediach jako social manager, obsługuję firmy. Dalej działam w modelingu i zajmuję się też organizacją sesji. Aktualnie jest to jedyna moja miłość. Prowadzę życie singla. Nie zawsze bycie w związku oznacza szczęście, a więc moje serduszko wolne i gorące
- zażartował Robert w rozmowie z nami. 

Robert z "Hotelu Paradise" podsumował na Instagramie też swój ostatni rok. Nazwał go "niezwykłym", bo był intensywny, szalony, ale nie zawsze usłany różami.

[...] wyciągnąłem ogromną lekcję i nauczyłem się jeszcze bardziej wierzyć, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. Tak uparcie dążyłem do samorealizacji i zrozumiałem, że wszystko ma swoją cenę. Teraz jestem tu, gdzie jestem i bardzo się z tego cieszę i udało mi się spełnić to, na co pracowałem od prawie roku" - zwierzył się obserwatorom.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości