Przemek z "TL" ujawnił całą prawdę na temat znajomości z Kingą. W końcu wszystko jasne

Przemek i Kinga z "True Love"
Przemek i Kinga z "True Love"
Źródło: Materiały Prasowe
Jednym z zaskoczeń, jakie przyniosło "True Love", jest relacja Kingi i Przemka. Niespodziewanie dwoje uczestników, którzy nie spotkali się w programie, zbliżyło się do siebie. Ich wspólne zdjęcia sugerowały, że zostali parą. Przemek ujawnił teraz całą prawdę na temat znajomości z Kingą.

Kinga i Przemek z "True Love" zachwycali się sobą na Instagramie. Jakiś czas temu upublicznili zdjęcia z sesji... ślubnej! Jednak nie one podgrzały tak atmosferę, jak zdjęcia z sesji, na której oboje nie mieli koszulek i przytulali się do siebie nagimi ciałami. Z tych fotografii dało się wyczytać tylko chemię między nimi. Uczestnicy show nie mówili jasno o swoich uczuciach. Do czasu...

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TRUELOVE_ZAJAC_UCZESTNICY
Edyta Zając o uczestnikach "True Love". Niektórzy znaleźli miłość w programie

Przemek i Kinga z "True Love" są razem?

Przemek i Kinga w odpowiedziach na pytania fanów zgodnie twierdzą, że żałują, że nie było im dane poznać się w programie. Za to w Polsce nawiązali dosyć bliską znajomość. Oboje zajmują się modelingiem, więc współpracowali przy różnych sesjach zdjęciowych. Ale podsycali też spekulacje fanów, że może są razem.

W końcu Przemek wyjawił całą prawdę i wyjaśnił obserwatorom, czy namiętne zdjęcia z Kingą świadczyły o miłości.

"Nie jesteśmy ze sobą w związku, natomiast karty zostały wyłożone. Utrzymujemy kontakt, ale bardziej na stopie zawodowej, każdy ma swoje życie. Warto jednak zaznaczyć, że nie mamy zwykłej znajomości, bo uważam, że obydwoje jesteśmy na swój sposób niezwykli" - stwierdził Przemek w wiadomości do fanów na Instagramie.

Mężczyzna w kolejnej wiadomości napisał, że uważa Kingę za świetną kandydatkę na żonę. "Będzie super żoną, wiem to" - wyznał.

Przemek z "True Love" wyjawia prawdę, czy jest w związku z Kingą
Przemek z "True Love" wyjawia prawdę, czy jest w związku z Kingą
Źródło: Instagram @przemek.truelovepl

"W programie bezwzględny, idący po swoje, bezpośredni, 100% szczery, męski, niedający sobie w kaszę dmuchać - grubo 'zagrałeś', w życiu codziennym gentleman, empatyczny, dbający o innych, ambitny, z pasjami, z pozytywnym podejściem do życia i miłością nie tylko do ludzi, ale i zwierząt. Cudownie, że cię znam" - pisała Kinga o swoim koledze z programu.   

"True Love". Przemek i Mateusz mają niespodziankę dla fanów

Przemek polubił się z Mateuszem. Mati pozostawił po sobie dobre wrażenie. Wielu uczestników "True Love" wskazuje go jako swojego przyjaciela po programie i ma do niego ogromny szacunek. Przemek i Mateusz mają niespodziankę dla fanów. Wymyślili konkurs, w którym nagrodą będzie czas spędzony z panami w samej stolicy. Dwie osoby będą miały możliwość umówić się z nimi na wspólny trening oraz spacer, a także zjeść kolację w ekskluzywnej restauracji. Panowie podali zasady konkursu w poście na Instagramie, który zamieściliśmy poniżej. Przyjmują zgłoszenia do 7 maja.

Mati i Przemek skusili na udział w konkursie wiele kobiet. Wśród komentarzy znalazł się również wpis od Sebastiana, który zażartował, że marzy o spotkaniu z Mateuszem.

Przemek dostał też pytanie od fanów, kto mu zostanie w pamięci, jeśli usłyszy hasło: "True Love". Bez wahania odpowiedział, że Mateusz. "A najlepsze jest to, że w ogóle nie rozmawiamy o programie" - dodał uczestnik. Wygląda na to, że między nimi narodziła się prawdziwa przyjaźń.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości