Sebastian z "True Love" wspomina, co przeżywał w programie. Uczestnicy show zareagowali

Sebastian Borowicz-Skoneczny
Sebastian Borowicz-Skoneczny
Źródło: Player
Sebastian Borowicz-Skoneczny wziął udział w programie "True Love", gdzie poszukiwał drugiej połówki. Jak się później okazało, mężczyzna znalazł miłość gdzie indziej. Sebastian jest z zawodu lekarzem. Właśnie przypomniał, że mija rok od udziału w programie. Zdradził, co zyskał dzięki tej przygodzie i przywołał do tablicy pozostałych uczestników. Zobaczcie, kto jeszcze podzielił się wspomnieniami z Kolumbii.

Sebastian Borowicz-Skoneczny pochodzi z Olsztyna. Mimo odpowiedzialnego i pochłaniającego czas zawodu znajduje czas na liczne pasje. Mężczyzna kocha sport. Trenuje pływanie, kalistenikę, street workout i bieganie. W wolnych chwilach oddaje się również grze na gitarze basowej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ

Sebastian z "True Love" wspomina udział w programie

Sebastian Borowicz-Skoneczny zrobił wrażenie na uczestniczkach "True Love". Gdy tylko wszedł do programu, zainteresował się Sarą Urban. Niestety nie udało się im zbudować relacji. Mężczyzna próbował nawiązać kontakt z pozostałymi dziewczynami, ale ostatecznie mógł liczyć tylko na przyjaźń.

Sebastian udostępnił na Instagramie zdjęcia z programu i przypomniał, że minął rok, odkąd pojawił się w telewizji.

"Dzisiaj mija dokładnie rok od momentu, gdy wstąpiłem do programu 'True Love', a to zdjęcie zrobiłem chwilę przed rozpoczęciem najlepszej przygody w swoim życiu" - napisał.

Zwróćcie uwagę na fotografię poniżej, o której wspomniał uczestnik show. Mężczyzna dodał, że nie żałuje doświadczenia telewizyjnego.

"Chociaż może nie znalazłem tam swojej [prawdziwej miłości — przyp. red.], to doświadczenie to było dla mnie niesamowitą lekcją życia. Poznałem wspaniałych ludzi, odkryłem nowe miejsca i przede wszystkim odkryłem coś o sobie. Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w tej niesamowitej przygodzie! A może, to nie koniec przygody…?" - zakończył tajemniczo.

Sebastian zapytał obserwatorów, czy pamiętają szalone chwile z programu. Jego wpis polubił Kamil Skiba, Julia Prusinowska i Filip Luwański.

"Piwko przy zachodzie słońca i piach w oczach haha. Nie wierzę, że to już rok zleciał" - skomentowała Sara Urban.

"Pamiętam, jak mi zorganizowałeś pyszniutki rum, którego nie było na barze, ukochane reese's i śliczną bransoletkę, którą mam do dzisiaj i jako jedynej nie zgubiłam, dziękuję!" - napisała Klaudia Majchrzak.

"True Love". Sebastian spełnił marzenie

W zeszłym roku Sebastian z "True Love" mógł pochwalić się ważnym dla siebie osiągnięciem. Zdał prawo jazdy w kategorii A, które uprawnia do poruszania się po drogach motocyklem. Mężczyzna ujawnił, że marzył o tym od dzieciństwa. Zdał egzamin za pierwszym podejściem.

"Motocykl już kupiony, rejestracja odebrana, także zaraz można śmigać w trasę" - zdradził w sierpniu 2023.

Sebastian Borowicz-Skoneczny w październiku z ubolewaniem stwierdził, że sezon motocyklowy dobiega końca, a on sam nie najeździł się wystarczająco i z niecierpliwością czeka na kwiecień. Być może w sezonie 2024 na drodze będzie mu towarzyszyć kolega z programu.

"W przyszłym sezonie polatamy razem" - zapewnił go Filip Luwański.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości