"True Love". Ceremonia Prawdy, Ceremonia Miłości, Głos Serca – wyjaśniamy zasady programu!

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love". Ceremonia Prawy i Ceremonia Miłości, Głos serca  – wyjaśniamy zasady programu!

Już niedługo startuje nowy program TVN7. W miłosnym reality show "True Love" grupa singli spotka się w luksusowej wakacyjnej posiadłości na Karaibach, aby znaleźć swoją prawdziwą miłość. Wyjaśniamy zasady, które będą obowiązywały w programie!

Ceremonia Prawdy, Ceremonia Miłości, Głos Serca  – co oznaczają te pojęcia? Znamy zasady nowego programu "True Love". Żeby zdobyć wygraną pieniężną uczestnicy "True Love" naprawdę muszą się zakochać. W tym show nie ma miejsca dla tych, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – zwiastun
"True Love" – zwiastun

"True Love" – o czym jest program?

W trakcie programu "True Love" w wakacyjnej willi zamieszka 10 singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Perypetie uczestników programu "True Love" odbywały się będą w nowej, niezwykłej lokalizacji - na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii.

Program poprowadzi Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza. Czy to jedyne zaskoczenie, jakie czeka widzów? Przekonamy się już niedługo.

"True Love" – zasady

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości