"Ugotowani w parach" wiosną 2023 na antenie TVN. Kiedy emisja?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ugotowani w parach" na antenie TVN 

"Ugotowani", czyli jeden z ulubionych programów kulinarnych widzów powraca na antenę TVN. Program zaskoczy odświeżoną formułą – tym razem o zwycięstwo powalczą pary! "Ugotowani w parach" w TVN już tej wiosny. Sprawdź datę!

"Ugotowani" to dobrze znany widzom format, w którym uczestnicy rywalizują, przygotowując kolejno trzydaniową kolację i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę, oprócz satysfakcji, czeka gotówka. Na antenie TVN wyemitowano 14. cieszących się popularnością sezonów programu, a kamery zajrzały do domów uczestników w całej Polsce. Program powróci na antenę wiosną 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ugotowani w parach" na antenie TVN 

Wiosną na antenę powróci po latach uwielbiane przez widzów kulinarne show. Program zaskoczy jednak odświeżoną formułą. Mowa oczywiście o "Ugotowanych w parach". W każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę. Kamery programu zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety. Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czeka gotówka.

W pierwszym odcinku "Ugotowani w parach" zawitają w Warszawie. Na trzech kolacjach spotkają się tu trzy z pozoru kompletnie różne pary – łączy ich jednak miłość do jedzenia. W stolicy poznamy trzy Anny, a także ich partnerów: Radka, Macieja oraz Reya. Na talerzach zagoszczą kulinarne inspiracje z całego świata, a atmosferę rozgrzeją gorące kubańskie rytmy! 

"Ugotowani w parach" na antenie TVN 
"Ugotowani w parach" na antenie TVN  "Ugotowani w parach" na antenie TVN  Źródło: TVN

"Ugotowani w parach" – kiedy oglądać?

"Ugotowani w parach" zagoszczą na antenie TVN od 1 marca. Emisja w każdą środę o godzinie 21.35. Nadal trwają castingi do programu. Przebojowe, towarzyskie i kochające wspólnie gotować pary już teraz mogą zgłosić chęć udziału w kulinarnym show. Wypełnijcie ankietę, przedstawcie się i opowiedzcie o tym, co Was łączy – być może to właśnie z Wami zobaczymy się już tej wiosny na antenie TVN!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości