Filip z "True Love" zdradził, która z pań mu się najbardziej podobała. Zaskakująca odpowiedź

Autor:
Dominika
Kowalewska
Filip Dziubarczyk

Filip Dziubarczyk, choć próbuje zbudować relację z Kariną, to jego serce jak na razie nie zostało zajęte przez żadną uczestniczką "True Love". Mężczyzna zdradził jednak, która z pań wpadła mu w oko. Dla której Filip mógłby stracić serce? Odpowiedź może was zaskoczyć.

W kolumbijskim raju zrobiło się gorąco. Uczestnicy "True Love" mają za sobą pierwsze zgrzyty, których głównym motorem napędowym był Marcin. Jego reakcja na zachowanie Kingi i Mateusza wprowadziła pozostałych wyspiarzy w osłupienie. Czy ich związek stoi pod znakiem zapytania? Można odnieść wrażenie, że Kinga mocno zraziła się do Marcina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love". Filip o tym, która partnerka wpadła mu w oko

Relacje w willi "True Love" powoli się klarują. Część uczestników już wie, że do tej pory w programie nie znalazła się ich wymarzona druga połówka. Choć wydawało się, że Kinga i Marcin wpadli jak śliwki w kompot, z biegiem czasu i wypitymi procentami poglądy obojga na sytuację nieco się ochłodziły. Tymczasem Sara próbuje budować relację z Kamilem, a Mateusz nie ustaje w staraniach zdobycia serca Julii, która niejednokrotnie już podkreślała, że z tej mąki chleba nie będzie.

Podczas drugiej Ceremonii Miłości doszło do niemałych przetasowań. Filip Dziubarczyk, który dotychczas próbował poznać Kingę, musiał pożegnać dotychczasową współlokatorkę na rzecz Kariny. Jak na razie trudno stwierdzić, w którym kierunku zmierza ich relacja. Jednakże Filip zaskoczył niedawno internautów. Podczas Q&A został zapytany o to, która z dziewczyn najbardziej przypadła mu do gustu z wyglądu. Uczestnik postanowił spłatać figla wścibskim fanom i zażartował, dodając w odpowiedzi zdjęcie... Edyty Zając. Cóż, ku wyraźnemu rozczarowaniu wszystkich panów, tym razem prowadząca nie bierze udziału w miłosnej grze.

Czy Filip znalazł szczęście w programie? Tego dowiecie się, oglądając nowe odcinki "True Love" - od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7.

"True Love". Filip o tym, która z pań najbardziej przypadła mu do gustu
"True Love". Filip o tym, która z pań najbardziej przypadła mu do gustu "True Love". Filip o tym, która z pań najbardziej przypadła mu do gustu Źródło: Instagram @filip.truelovepl

"True Love". Filip o relacji z Oliwią

Już na początku pierwszego odcinka wyszło na jaw, że nie wszyscy uczestnicy "True Love" są sobie obcy. Filip i Oliwia pochodzą z Poznania. Choć miasto jest dosyć duże, mieli okazję bawić się razem na weselu. Filip zdradził, że Oliwia była przyjaciółką jego znajomej. Uczestnicy postanowili nie ukrywać tego przed pozostałymi mieszkańcami karaibskiego raju i od razu powiedzieli im o całej sytuacji. Niedługo później Filip zorganizował Q&A, podczas którego odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło jego relacji z Oliwią. Internauci chcieli wiedzieć, czemu nie skorzystał z tego, że znali się wcześniej i nie wybrał właśnie jej.

"Znaliśmy się przed programem i na początku oboje stwierdziliśmy, że te puzzle na love story nie pasują" - odpowiedział.

"True Love". Filip o relacji z Oliwią
"True Love". Filip o relacji z Oliwią "True Love". Filip o relacji z Oliwią Źródło: Instagram @filip.truelovepl

W trakcie trwania programu okazało się, że Oliwia jest dobrą przyjaciółką i powierniczką, nie tylko dla Filipa. Kobieta stara się doradzać uczestnikom, którzy momentami błądzą we mgle. Sama buduje relację z Kubą, jednak ostatnia rozmowa z Marcinem wytrąciła ją z równowagi. Oliwia jest jednak solidarna wobec Kingi i postanowiła nie tylko zdystansować się do całej sytuacji, ale również wyrazić swoje zdanie na ten temat w rozmowie z Marcinem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości