Sylwia Graff z "Żon Miami" wyjaśnia, jak osiągnęła sukces. Jakie studia skończyła?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Sylwia Graff

Sylwia Graff to jedna z bohaterek programu "Żony Miami". Obecnie jest partnerką tajemniczego biznesmena i wiedzie za oceanem luksusowe życie. Opowiedziała nam, jak wspomina swoją młodość w Polsce. Wyjechała do Miami za namową byłego męża?

"Żony Miami" to program o Polkach, które odważnie zdecydowały się na szukanie szczęścia za granicą. Wśród nich znalazła się Sylwia Graff, młoda prawniczka prowadząca w Miami swoją fundację. Na co dzień zajmuje się aranżowaniem wnętrza własnego, prywatnego samolotu i ubiera się w najdroższych butikach świata. Jak wyglądało jej życie przed wylotem za ocean?

Sylwia Graff z "Żon Miami" - jak żyła w Polsce?

Bohaterka programu "Żony Miami" opowiedziała w rozmowie z Dagmarą Olszewską, dlaczego zdecydowała się na opuszczenie Polski. Młoda, piękna i nieustraszona - czy to definicja Sylwii Graff?

- Ja swoje życie w Polsce wspominam bardzo dobrze i bardzo tęsknię. Życie w Miami to duża zmiana. Zwłaszcza że mieszkam tu już 5 lat. Chciałabym wrócić do kraju. Najbardziej brakuje mi tego, że nie mogę pójść do mamy na obiad albo że nie mogę skoczyć z koleżanką na kawę. Takich prostych rzeczy mi najbardziej brakuje. Myślę o Polsce z sentymentem, bo było mi tam dobrze. Nie planowałam się wyprowadzić i chciałabym częściej przyjeżdżać - wyznała.

Sylwia Graff wspomina życie w Polsce
Sylwia Graff wspomina życie w Polsce Sylwia Graff z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądało jej życie w Polsce. Była córką pilota?

Sylwia Graff z "Żon Miami" - mąż, rozwód, dzieci

- Skończyłam prawo i administrację. Studiowałam prawie 8 lat i już wtedy pracowałam. Po ukończeniu nauki trafiłam do firmy deweloperskiej i zajmowałam się kontraktami dla bardzo dużych firm. Budowaliśmy centra handlowe. Ja odpowiadałam za dział prawny, ale lubiłam sama być swoim szefem. Zaczęłam szukać nowego miejsca i pomyślałam o Londynie. Często tam jeździłam, miałam dużo znajomych. Pomyślałam, że to dobry moment. Posiadałam kapitał, bo sprzedałam swoje biznesy. Zastanawiałam się co mogę robić, czym się zajmować - powiedziała Sylwia Graff.

Polka opowiedziała także, jak powstał pomysł na wyjazd do Miami. Okazuje się, że to jej były partner zaproponował przeprowadzkę niemal na drugi koniec świata. Po osiedleniu w Ameryce Sylwia Graff została żoną i mamą. Jak twierdzi, dopiero teraz zaczyna mieć czas by robić to, na co ma ochotę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości