Julia Kamińska o roli w "BrzydUli" oraz koncesji TVN7. "Chciałabym dla stacji jak najlepiej"

Julia Kamińska
Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla" oraz koncesji dla TVN 7
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Serwis cozatydzien.tvn.pl pojawił się na planie nowego spotu TVN7. Julia Kamińska, odtwórczyni głównej roli w serialu "BrzydUla" opowiedziała nam o pracy przy tej produkcji oraz o wsparciu dla kanału TVN7.  

Dagmara Olszewska w rozmowie z Julią Kamińską zapytała, czy drugi sezon serialu "Brzydula" będzie finałowy. - Najprawdopodobniej tak. Już bardzo długo jesteśmy na planie i myślę, że ta historia musi znaleźć swoją puentę i że zbliżamy się do niej - podkreśliła.

Julia Kamińska o serialu "BrzydUla"

Czy odtwórczyni głównej roli "BrzydUli" polubiła się przez lata ze swoją bohaterką i czy prywatnie zaprzyjaźniłaby się z Ulą? - Ja ją uwielbiam. Wręcz kocham. Bardzo Uli kibicuję i cieszę się, że mogę nadać jej swoją twarz, głos i swoje emocje. Bardzo czuję te jej emocje i się z nią utożsamiam. Mogłabym się zaprzyjaźnić z Ulą, bo jest najwspanialszą przyjaciółką, jaką można sobie wyobrazić - wyjaśnia aktorka.

Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"
Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"
Julia Kamińska wyjawiła kulisy pracy na planie serialu "BrzydUla". Zdradziła, co zaskoczyło ją najbardziej.

Julia Kamińska o pracy na planie i koncesji

Julia Kamińska opowiedziała także o tym, co zaskoczyło ją na planie podczas kręcenia drugiego sezonu "BrzydUli".  - Czasami zaskakiwało mnie to, jak bardzo głęboko czuję to, co mam zagrać. Różnie bywa. Są lepsze i gorsze dni i w zależności od tego, ile czasu było na przygotowania, ile się spało i jakie to były sceny - wyjaśnia. Julia Kamińska na przestrzeni lat przeszła przemianę, która nie wszystkim przypadła do gustu. Niestety, zdarzają się komentarze, w których aktorce zarzuca się promowanie przesadnej szczupłości.  - Jeżeli ktoś pisze, że jestem bardzo szczupła, to jakoś specjalnie mnie to nie dotyka. Jeżeli natomiast ktoś napisze, że promuję anoreksję, to jest mi bardzo przykro - podkreśla Julia Kamińska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. Spot TVN 7 był nagrywany w kolorowej i wesołej scenerii. Niestety dla wielu osób ten dzień był słodko-gorzki w obliczu braku przedłużonej koncesji. 25 lutego wygaśnie bowiem koncesja dla stacji. Brak podpisania nowego dokumentu przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji będzie skutkował tym, że TVN 7 nie będzie mogło nadawać już w takiej formie jak dotychczas. Julia Kamińska wypowiedziała się w tej sprawie. - Wiadomo, że chciałabym dla stacji TVN 7 jak najlepiej. Dlatego trzymam kciuki i mam nadzieję, że sprawa zakończy się dobrze. 

cztTVN7_KAMINSKAKONCESJA (1)
Julia Kamińska o koncesji dla TVN 7
Julia Kamińska opowiedziała, co oznacza dla niej ponowne nadanie koncesji dla stacji TVN 7
Źródło: co za tydzien

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości