"Na Wspólnej" odc. 3849. Była dziewczyna Dexa trafia do szpitala. Alina flirtuje z synami Berga

"Na Wspólnej". Odcinek 3849
"Na Wspólnej". Odcinek 3849
Źródło: Player
W 3849. odcinku "Na Wspólnej" Dex wraca na oddział Nalepy jako wolontariusz. Obiecuje skupić się na pacjentach, ale jego postanowienie jest wystawione na próbę, gdy do szpitala trafia Matylda, jego była dziewczyna. Co jeszcze się wydarzy?

Bogdan strofuje Franka z powodu jego bliskiej relacji z szefową Aliną, która jednocześnie flirtuje z Antkiem i angażuje się w nielegalne działania. Wałek prosi Helę o pomoc w organizacji urodzinowej imprezy dla Grześka. Przy okazji zdradza jej, że zna prawdę o ich związku. Czytaj cały opis odcinka poniżej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt1404_sochanawspolnej
Małgorzata Socha o powrocie do "Na Wspólnej"
Źródło: "Co Za Tydzień"

"Na Wspólnej" odc. 3849. Była dziewczyna Dexa trafia do szpitala

Dex wraca na oddział Nalepy jako wolontariusz. Oświadcza swojemu mentorowi, że zamierza skupić się wyłącznie na pacjentach i zakończyć wszelkie miłosne przygody. Jednak jego obietnice zostają szybko poddane próbie, gdy do szpitala trafia Matylda. Widok dawnej miłości wywołuje u Dexa silne emocje i martwi się o jej stan. Lew stara się wspierać Dexa, pomagając mu zachować spokój i skoncentrować się na obowiązkach.

"Na Wspólnej" odc. 3849. Alina manipuluje synami Bogdana

Berg jest wściekły na Franka z powodu jego bliskich relacji z Aliną. Berg nie może zrozumieć, dlaczego Franek, który jest świadomy kombinatorskiej natury swojej szefowej, zdecydował się na przyjaźń z nią. Tymczasem Alina nie próżnuje i flirtuje z Antkiem, który zaprasza ją na wino. Wieczorem sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy Alina spotyka się z mężczyzną odpowiedzialnym za nielegalny transport komponentów do produkcji amfetaminy, co pokazuje jej prawdziwe intencje.

"Na Wspólnej". Berg jest wściekły na Franka
"Na Wspólnej". Berg jest wściekły na Franka
Źródło: TVN

""Na Wspólnej" odc. 3849. Hela ma za złe Grześkowi, że Wałek wie o Sarze

Wałek prosi Helę o pomoc w organizacji urodzinowej imprezy dla Grześka. Podczas przygotowań wyznaje Heli, że zna powód jej rozstania z... Sarą, co powoduje u niej wściekłość. Hela unika Grześka, nie mogąc pogodzić się z faktem, że zdradził jej tajemnice kumplowi. W międzyczasie młody Smolny zmaga się z innym problemem – zastanawia się, jak wyznać prawdę o sobie mamie.

"Na Wspólnej". Grzesiek nie wie, jak wyznać prawdę
"Na Wspólnej". Grzesiek nie wie, jak wyznać prawdę
Źródło: TVN

Emisja 3849. odcinka "Na Wspólnej" już we wtorek 9 lipca 2024 r. o godz. 20.15 w TVN. Premierowe odcinki znajdziesz w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości