"Pati" – nowy serial z popularną bohaterką "Skazanej". Wiemy, kiedy trafi do Playera!

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Pati". Nowy serial z bohaterką "Skazanej"

Serial "Pati" to historia Patrycji Cichy, którą znamy ze "Skazanej". Dlaczego trafiła do więzienia? Dowiemy się tego już niedługo. Wiemy, kiedy spin-off "Skazanej" z Aleksandrą Adamską w roli głównej pojawi się na Playerze.

Widzowie zakochali się w serialu "Skazana", co skłoniło twórców do kontynuacji w postaci drugiego sezonu. W tej serii Aleksandra Adamska wciela się w postać Pati, więźniarki, która zdobyła uznanie widzów i zyskała popularność na tyle dużą, że otrzymała swoją własną serię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana"
Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Pati" – nowy serial Playera z bohaterką "Skazanej"

Pati z serialu "Skazana" jest koleżanką Alicji Mazur, która trafia do więzienia. Wraz z upływem czasu więźniarki zaczynają się zaprzyjaźniać, tworząc niezwykły duet na ekranie dzięki grze Aleksandry Adamskiej i Agaty Kuleszy. Pati wzbudza sympatię u widzów dzięki swojej charyzmie, bezczelności, poczuciu humoru oraz unikalnemu stylowi bycia. Wkrótce poznajemy historię jej przeszłości i okoliczności, które doprowadziły do jej pobytu w więzieniu.

Przed trafieniem za kratki, Pati musiała zmagać się z trudnościami życiowymi, w dużej mierze spowodowanymi przez jej nieodpowiedzialną i niezorganizowaną matkę, Julitę. Z powodu matczynego uwikłania w przestępczy świat i narkotyki, na Pati spadł obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem. Mimo tych przeciwności Pati nie poddała się i walczyła o swoje marzenia.

"Pati" – kiedy premiera? Obsada i twórcy

Premiera 6-odcinkowego serialu "Pati" 28 kwietnia 2023 roku.

"Pati". Nowy serial z bohaterką "Skazanej"
"Pati". Nowy serial z bohaterką "Skazanej" "Pati". Nowy serial z bohaterką "Skazanej" Źródło: TVN

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej znaleźli się między innymi: Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter i Magdalena Walach​​​​.

Serial "Pati" tworzony jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu "Skazana". Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk ("Podatek od miłości", "Wielka woda"), a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit ("Furioza") Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialny jest Andrzej Kowalski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentką Katarzyna Czarnecka.

Zobacz galerię zdjęć z serialu:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości