Zmieniono datę emisji nowego odcinka "The Last of Us". Wiemy, dlaczego

"The Last of Us"
"The Last of Us"
Źródło: Materiały prasowe
Nowy serial HBO "The Last of Us" od początku bije rekordy popularności. Od premiery, która odbyła się 15 stycznia, produkcję obejrzało niemal 17 milionów widzów. Ekranizacja kultowej gry z każdym tygodniem gromadzi większą widownię. Jak jednak niedawno się okazało, nagle zmieniono datę emisji 5 odcinka. Wiemy dlaczego.

"The Last of Us" przedstawia historię, która rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak znana nam cywilizacja została doszczętnie zniszczona. Głównym bohaterem jest Joel, mężczyzna ocalały po apokalipsie, próbujący przeżyć w nowej rzeczywistości. Jego zadaniem jest przemycenie 14-letniej Ellie, wyrwanej ze strefy kwarantanny. 

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

"The Last of Us" w HBO Max - relacja z polskiej premiery serialu oraz rozmowy z twórcami i aktorami
Źródło: "Co Za Tydzień"

"The Last of Us" - kiedy premiera 5. odcinka

"The Last of Us" zjednało serca widzów na całym świecie. Choć produkcja HBO ma szansę na pobicie rekordów oglądalności, data premiery piątego odcinka musiała zostać przesunięta. Wszystko przez finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim, czyli znany wszystkim Super Bowl. Ta informacja, choć dla fanów serialu z pozoru może być smutna, w rzeczywistości sprawiła, że nowy odcinek będzie można obejrzeć dwa dni wcześniej - w piątek, 10 lutego. 

Super Bowl to w Stanach Zjednoczonych wielkie, sportowe święto. W ubiegłych latach finał mistrzostw w futbolu amerykańskim oglądało na żywo niespełna 100 milionów widzów. To jednak nie tylko widowisko sportowe. Każdego roku na scenie pojawiają się gwiazdy, które pokazują skrupulatnie przygotowane show taneczno-wokalne. Kto uświetni galę w tym roku? Dowiemy się już 12 stycznia. 

"The Last of Us" - co wydarzy się w piątym odcinku?

Serial "The Last of Us" to ekranizacja kultowej gry o tym samym tytule. Peter Travers z "ABC News" napisał: 

"Nie martw się, że nie jesteś graczem. Nie zniechęcaj się tym, że jest to adaptacja gry wideo. To jedna z najlepszych historii opowiedzianych w ostatnich latach w streamingu. A dzięki znakomitym kreacjom Pedro Pascala i Belli Ramsey, opowieść wykracza daleko poza zwykły survival horror". 

Widzowie z niecierpliwością czekają na dalsze losy bohaterów. Czego mogą spodziewać się w piątym odcinku? W oficjalnym trailerze zostały pokazane zamieszki. Przekazano też informację o tym, że Kansas City zostało wolne. Po mimice i tonie wypowiedzi Kathleen można jednak wywnioskować, że to nie są dobre wieści. Jak Ellie i Joel poradzą sobie z zasadzką? Czy nowe znajomości pomogą im w tych apokaliptycznych czasach? Nowy odcinek "The Last of Us" pojawi się na platformie HBO oraz HBO Max już 10 lutego.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości