Maciej Musiał bał się Macieja Stuhra i Janusza Gajosa? "Wpatrywaliśmy się w legendę"

Maciej Stuhr, Maciej Musiał
Maciej Stuhr, Maciej Musiał
Źródło: MWMEDIA
Maciej Musiał udzielił wywiadu serwisowi shownews.pl przy okazji promocji najnowszego filmu ze swoim udziałem. W komedii "Fuks 2" gra syna bohatera, w którego wciela się Maciej Stuhr. Jak wyjawił, na początku czuł spory dyskomfort w obecności bardziej doświadczonego kolegi. Jak to argumentował?

Maciej Musiał zdobył uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie ma występy zarówno w dramatach takich jak "Chłopi" czy "Mój biegun", ale także w komediach. Najnowszą z nich jest sequel produkcji z 1999 roku, pt. "Fuks", którego gwiazdą był Maciej Stuhr. Z najnowszego wywiadu możemy się dowiedzieć, jak wyglądała ich współpraca na planie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_08
Maciej Stuhr i Bartosz Bielenia wręczali nagrody im. Zbyszka Cybulskiego
Źródło: "Co Za Tydzień"

Maciej Musiał bał się Macieja Stuhra

Maciej Musiał i Maciej Stuhr wystąpili razem w sequelu komedii "Fuks" z 1999 roku. W obsadzie produkcji nie brakuje również innych świetnych gwiazd jak np. Janusz Gajos.

"Ciekawym doświadczeniem było to, że gdy na początku przychodziłem na plan i był Maciej, to ja się stresowałem. Potem przychodził Czarek. Wtedy ja i Maciek milkliśmy i wtedy Czarek opowiadał historie. Wtedy przychodził Janusz Gajos i wszyscy byliśmy cicho i wpatrywaliśmy się w legendę. Ciekawa była taka międzypokoleniowość tego wszystkiego" - wyjaśnił w wywiadzie Maciej Musiał.

Aktor opowiedział, że był nieco onieśmielony przy Macieju Stuhrze i odczuwał skrępowanie.

"Krępowałem się przy Januszu Gajosie, ale najbardziej przy Maćku Stuhrze. Dlaczego? Dlatego, że wychowywałem się na filmach, w których grał. Kocham 'Chłopaki nie płaczą' czy 'Poranek kojota'. Chodziłem często do Nowego Teatru, w którym grał. Dla takiego młodego aktora pan Maciej jest legendą" - dodał.

Maciej Musiał promuje film "Fuks 2"

Film "Fuks 2" miał premierę 12 stycznia. Akcja przenosi nas ponad 20 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Aleks, grany przez Macieja Stuhra, to teraz stateczny pan w średnim wieku. Jego dorosły syn, w którego rolę wciela się Maciej Musiał, dorównuje mu w skłonnościach do wpadania w tarapaty. Na drodze ojca i syna pojawią się piękne kobiety, groźni przestępcy oraz kusząca obietnica wielkich pieniędzy. Zobaczcie zwiastun:

Maciej Musiał ostatnio w ramach promocji filmu dodał na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentował swoją muskulaturę. Obok znajdował się Cezary Pazura.

Internauci nie pozostali obojętni na spektakularne ciała gwiazd. Komentarze pełne entuzjazmu, zachwytu i humoru zalały profil Macieja Musiała.

"Myślałam, że mi się inna aplikacja otworzyła"; "O Boże, jakie ciasteczka; Ale hot"; "Czarek Pazura bożyszczem polskiego kina niezmiennie od lat"; " Hotówy"; "Ładna forma chłopaki" - nie szczędzili komplementów fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości