Dwie znane gwiazdy po latach wracają do "Listów do M.". Znamy szczegóły nowej części kultowej komedii

Obsada "Listów do M."
Obsada "Listów do M."
Źródło: MWMEDIA
Dla Polaków nie ma świąt bez Kevina, ale bożonarodzeniową tradycją stało się również oglądanie komedii "Listy do M.". W tym roku widzowie otrzymają 6. odsłonę filmu. Będzie sporo niespodzianek, bo po latach w produkcji wystąpi Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska znani z dwóch pierwszych części "Listów do M.".

"Listy do M." to seria filmów bożonarodzeniowych, w której stale występują m.in.: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk czy Wojciech Malajkat. Trwają zdjęcia do 6. części kultowej polskiej komedii. Sprawdźcie, jaką niespodziankę przygotował dla fanów serii Maciej Stuhr.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jakub Jankiewicz o pracy na planie "Listów do M
Jakub Jankiewicz o pracy na planie "Listów do M."
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska pojawią się w 6. części "Listów do M."

Maciej Stuhr ponownie wcieli się w postać Mikołaja Koniecznego, a Roma Gąsiorowska w rolę Doris. Bohaterowie dwóch pierwszych części "Listów do M." wracają po niemal 11 latach przerwy. Film trafi do dystrybucji w listopadzie 2024.

Maciej Stuhr przygotował niespodziankę dla fanów świątecznej serii. Nagrał wideo, które zostało opublikowane na oficjalnym profilu "Listów do M." na Instagramie. Aktor pojawił się na planie i widać za nim bożonarodzeniową dekorację.

"Te święta spędzę z wami. Tęskniliście?" - zapytał Maciej Stuhr.

Internauci są zachwyceni!

"Ale tak na poważnie? Najlepsze części 'Listów' to dwie pierwsze. Jasne, że tęskniłam!! Mam nadzieję, że to nie żart" - czytamy w sekcji komentarzy.

"Wreszcie"; "Nareszcie jest pan!" - to opinie fanów.

W 6. części "Listów do M." nie zabraknie Tomasza Karolaka, Wojciecha Malajkata, Agnieszki Dygant, Piotra Adamczyka czy Janusza Chabiora. Do obsady dołączyli: Magdalena Walach, Ina Sobala i Kirył Pietruczuk.

Co słychać u Kostka z "Listów do M"?

Odtwórcą roli Kostka w "Listach do M" był Jakub Jankiewicz. Młody aktor skończył 21 lat i został studentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Kontynuuje też studia informatyczne i kończy szkołę muzyczną. Artysta przeszedł metamorfozę. Fani kojarzyli go z burzą loków na głowie. Dziś mężczyzna ma krótkie włosy.

Dwa lata temu młody aktor rozmawiał z Dominiką Kowalewską z serwisu cozatydzien.tvn.pl. Zdradził wtedy, że jest singlem. Opowiedział również o swoich licznych pasjach.

Nie za bardzo lubię się nudzić, stąd te wszystkie zajęcia: rysunek, taniec, śpiew. Wolałem sobie coś znaleźć, żeby nie siedzieć w domu. Ale te wszystkie zajęcia też były formą odpoczynku [...]. Jak siedzę w domu i nic nie robię, to czuję, że ten czas przecieka mi przez palce. Czuję się za bardzo leniwy i mam wrażenie, że tracę czas, a ja tego za bardzo nie lubię — wyznał w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Przeczytaj cały wywiad: Kostek z "Listów do M.". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości