Agnieszka Skrzeczkowska

Agnieszka Skrzeczkowska z "Top Model" ostrzega dziewczyny przed pigułką gwałtu

Agnieszka Skrzeczkowska – urodzona w 1990 roku osobowość medialna i modelka, uczestniczka 9. edycji programu telewizyjnego "Top Model".

Agnieszka Skrzeczkowska - życiorys

Agnieszka Skrzeczkowska rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w 9. edycji programu telewizyjnego “Top Model” w 2020 roku. Wcześniej zajmowała się marketingiem i grafiką komputerową, pracowała m.in. jako dyrektorka marketingu.

Nie udało jej się wygrać programu, odpadła z niego w szóstym odcinku.

Agnieszka Skrzeczkowska - życie prywatne

Agnieszka Skrzeczkowska publicznie deklaruje, że jest homoseksualistką. Jest z w związku z Karoliną Brzuszczyńską, znaną jako „Way of Blonde” zawodniczką Fame MMA. Para jest podwójnie zaręczona.

Agnieszka Skrzeczkowska - media społecznościowe

Agnieszka Skrzeczkowska prowadzi swój profil na portalu społecznościowym Instagram (@maschines), na którym chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Wspólnie ze swoją partnerką prowadzi także kanał na YouTubie „PowerGirls”, na którym pokazują swoje codzienne życie.

Agnieszka Skrzeczkowska - "Top Model"

„Top Model” to polski program telewizyjny typu reality show, który do 3. edycji nosił nazwę „Top Model. Zostań Modelką”. Oparty jest na amerykańskim programie “America's Next Top Model”. Emitowany od 2010 roku w telewizji TVN. Do 2013 roku mogły w nim uczestniczyć wyłącznie kobiety, a od 2014 roku jego uczestnikami mogą być także mężczyźni.

Pierwszym etapem programu są castingi, które odbywają się w kilku miastach w Polsce. Następnie wybrane osoby spotykają się podczas specjalnego obozu, podczas którego jurorzy wybierają finałową trzynastkę. Ostatni etap obejmuje zamieszkanie wszystkich uczestników w ekskluzywnym domu i cotygodniowe zmagania o zwycięstwo. W kolejnych odcinkach uczestnicy wykonują przypisane im zadania, w tym m.in. biorą udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody, nagraniach spotów reklamowych.

Zwyciężczynią pierwszej edycji była Paulina Papierska. Edycję dziewiątą wygrał zaś Mikołaj Śmieszek.

Karolina Brzuszczyńska - partnerka Agnieszki Skrzeczkowskiej

Karolina Brzuszczyńska pseudonim “Way of Blonde” to trenerka taekwondo, trenerka personalna, zawodniczka Fame MMA. Jest także brązową medalistką Mistrzostw Polski oraz srebrną medalistką Pucharu Polski w walkach kobiet do 55 kg.

W 2019 roku wystąpiła na gali FFF 2., podczas której zmierzyła się z Patrycją Zahorską pseudonim “Lady Squat”. Walkę wygrała.

Źródło zdjęcia głównego: x-news