Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska przypieczętowały związek. Jak to zrobiły?

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska
Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska przypieczętowały swój związek?
Źródło: archiwum prywatne
Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska dały się poznać szerszej publiczności, gdy postanowiły wspólnie wziąć udział w 9. edycji "Top Model". Dziewczyny od razu powiedziały, że łączy ich prawdziwe i szczere uczucie. Niedawno ogłosiły, że udało im się w pewien nietypowy sposób przypieczętować związek. Jak to zrobiły?

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska chętnie dzielą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Nie stronią od czułości i odpowiadania na trudne pytania dotyczące ich życia i związku. Pokaźne grono obserwatorów, które zgromadziły, z niecierpliwością czeka na nowe wiadomości, zdjęcia i filmy, ale tak dobrych wieści się nie spodziewali. 

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska przypieczętowały swój związek

Panie za pośrednictwem TikToka ogłosiły, że udało im się wziąć wspólny kredyt hipoteczny. To oznacza, że już niedługo zamieszkają we wspólnych czterech kątach. Jak zażartowały, dzielenie zobowiązania finansowego bywa silniejsze, niż niejedno małżeństwo.

"Podobno wspólny kredyt cementuje związki bardziej niż ślub. W życiu bym nie uwierzyła, gdyby ktoś 3 lata temu powiedział mi, że będę brała wspólny kredyt z narzeczoną na dom, a bank będzie uznawał nas za parę w Polsce" - napiała Agnieszka Skrzeczkowska pod filmem opublikowanmym na TikToku. 

"Hotel Paradisde". Kuba zawiódł Wiktorię. O co poszło?

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska - czym się zajmują?

Agnieszka Skrzeczkowska w 9. edycji "Top Model" zaskarbiła sobie sympatię widzów otwartością. Swojej niebanalnej urodzie zawdzięcza także dalszy rozwój kariery w modelingu. 

Karolina Brzuszczyńska postawiła na karierę sportową i trenuje sztuki walki. Systematycznie pojawia się na galach MMA zostawiając konkurencję daleko w tyle. Partnerki każdego dnia pokazują swoją codzienność w mediach społecznościowych. Internauci już zadeklarowali, że nie mogą się doczekać, aż wspólnie z paniami będą uczestniczyć w procesie dekorowania i urządzania nowego, wymarzonego lokum.

@maschines_official

Podobno wspólny kredyt cementuje zwiazki bardziej, niż ślub

Malibu - Miley Cyrus

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości