Karolina i Agnieszka z "Top Model" ostrzegają kobiety. Ich historia może uratować życie [TYLKO U NAS]

Top Model: Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska
Top Model: Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska
Źródło: TVN
Agnieszka Skrzeczkowska znana z programu "Top Model" wraz ze swoją dziewczyną Karoliną Brzuszczyńską w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską opowiedziały o jednej z najgorszych nocy w ich życiu. Podczas jednej z imprez w klubie, ktoś wrzucił im do napoju pigułkę gwałtu. Teraz dziewczyny zdecydowały się o tym opowiedzieć.

Kilka dni temu na TikToku pojawił się filmik dodany przez Agnieszkę Skrzeczkowską, w którym opowiedziała o nocy, którą wraz ze swoją dziewczyną zapamiętają na zawsze. Kilka lat temu, kiedy Karolina i Agnieszka bawiły się z koleżankami w klubie, ktoś wrzucił im do napojów tabletkę gwałtu.

"Miałyśmy bardzo dużo szczęścia, ale koleżanka, która w końcu nie postawiła nam tych drinków, skończyła troszeczkę gorzej, u jednego z tych facetów w domu" - powiedziała Agnieszka.

Agnieszka Skrzeczkowska w krótkim filmiku opowiedziała, co działo się z nią i z Karoliną niedługo po wypiciu napoju, a w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską opisała więcej szczegółów z tej nocy i przestrzegła inne dziewczyny.

"Top Model" odcinek 9. – Borys zachwycił znaną modelkę

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska opowiedziały pamiętnej nocy

Aleksandra Czajkowska: Dziewczyny, filmik Agnieszki był przerażający. To, co wam się przytrafiło... Powiedzcie, jak czułyście się następnego dnia?

Karolina: Ta historia wydarzyła się trzy lata temu, jednak teraz miałyśmy odwagę o tym powiedzieć. Fizycznie ciężko mi ocenić, jak się czułam. Wstałam po południu w kurtce, butach, dziwnie ułożona na łóżku, tak jak położyli mnie współlokatorzy, wydawało mi się, że czuję się świetnie, dopiero po czasie zaczęłam sobie przypominać.

Agnieszka: Ja swoją historię opowiedziałam na TikToku, ale nie zmieściłabym się w tych trzech minutach. Faktycznie po przebudzeniu czułam się też dobrze, ale tak jak wspomniałam na nagraniu, nie wypiłyśmy dużo, może jednego drinka. Później koleżanka zawołała nas do baru na szoty i zapewniła, że to ona postawiła tę kolejkę. Po 5-10 minutach od wypicia pojawili się mężczyźni, którzy chcieli już wcześniej wyciągnąć nas na parkiet. Po chwili okazało się, że te szoty były właśnie od nich, a nie od koleżanki.

Karolina: Oni byli też niegrzeczni wobec nas. Na drugi dzień nie do końca wiedziałyśmy, co się stało. My dopiero uświadomiłyśmy sobie, co się stało po kilku dniach, kiedy zaczęłyśmy w 5 analizować sytuację po sytuacji, bo to było niewiarygodne, że każda z nas dostała takiego paraliżu, że nie mogła się ruszyć, w tym samym czasie. Żałuję, że nie poszłyśmy z tym na policję. Powinnyśmy. Z perspektywy czasu żałuję, ale wtedy wydawało nam się to irracjonalne, nie miałyśmy żadnych dowodów, nie wiedziałyśmy, co powiedzieć.

Agnieszka: Myślę, że na nagraniach w klubie byłoby widać twarze tych mężczyzn. Dziś jest chyba za późno, żeby dojść, kim byli ci ludzie.

Karolina: W pewnym momencie zabawy Agnieszka powiedziała, że idzie do łazienki, potem za wiele nie pamiętam, mam przebłyski, że tańczyłam z jakimś chłopakiem i nie chciałam z nim tańczyć, wtedy moja współlokatorka, która była z nami i nie piła alkoholu tego dnia, pociągnęła mnie za rękę i zabrała stamtąd. Powiedziałam, że jeszcze musimy znaleźć Agę, ale jej nigdzie nie było, a ja czułam, z minuty na minutę, że tracę kontrolę nad własnym ciałem. Moja współlokatorka szybko wsadziła mnie do taksówki. W samochodzie straciłam przytomność. Mój przyjaciel zszedł po mnie i zaprowadził do mieszkania. Kiedy jechaliśmy windą, pamiętam, co do mnie mówił, ale nie byłam w stanie mu odpowiedzieć, nie mogłam nic zrobić, miałam poczucie, jakby moja głowa była zamknięta w sparaliżowanym ciele. To było coś strasznego.

Agnieszka: Ja nie wiem, ile siedziałam w tej łazience, kiedy wróciłam, nie było żadnej z moich koleżanek na parkiecie. Czułam z sekundy na sekundę, jak tracę kontakt z rzeczywistością. Wiedziałam, że zaraz stracę panowanie nad ciałem i muszę jak najszybciej stamtąd wyjść. Moja kurtka była w szatni, ale nie byłam w stanie po nią pójść. Wyszłam przed klub i szybko zamówiłam taksówkę. Kiedy wsiadłam do samochodu, modliłam się w duchu, żeby taksówkarz okazał się normalnym człowiekiem, który odwiezie mnie do domu, a nie zrobi coś złego, bo nie byłam w stanie wykonać żadnego ruchu. Nie byłam w stanie wyjść z taksówki, nie miałam kluczy do mieszkania, bo wszystko zostało w klubie. Obudziłam niechcący sąsiada, który dał mi schronienie w mieszkaniu, więc bezpiecznie przenocowałam, obudziłam się rano i nie miałam pojęcia, gdzie jestem, dlaczego nie jestem z Karoliną, dlaczego nie jestem u siebie w domu. Nie wiedziałam, co się stało. Obudziło mnie pukanie do drzwi mojego sąsiada, który chciał zapytać, czy wszystko jest w porządku. Pojechałam do Karoliny, otworzył mi drzwi jej współlokator, położyłam się obok niej, a kiedy Karolina wstała, myślała, że wróciłyśmy razem do mieszkania i że wszystko jest dobrze. Powiedziałam jej, co się wydarzyło.

Karolina: Tak, ja kompletnie nic nie pamiętałam. Dopiero następnego dnia coś zaczęło mi się przypominać. Jakieś przebłyski, a resztę dowiedziałam się od mojej współlokatorki i Agnieszki. Pamiętam, że wtedy w klubie ta grupka chłopaków zaczęła nas rozdzielać, najpierw byłyśmy wszystkie razem, a potem nie mogłam nikogo znaleźć. Na szczęście nam się nic nie stało, jeszcze jedna nasza koleżanka miała problem z powrotem, ale udało jej się dotrzeć do domu, a kolejna koleżanka, ta, która miała stawiać nam te szoty, wylądowała u jednego z tych facetów w domu. Według jej opowieści było wszystko ok, ale nie chciała nam nic więcej powiedzieć, więc nie wiemy, jak to się naprawdę potoczyło.

Jakie to jest uczucie? Widzisz, co się dzieje dookoła, ale nie możesz zareagować?

Karolina: Czułam się jak w jakiejś śpiączce. Wszystko rozumiałam, co ktoś do mnie mówił, ale nie byłam w stanie w żaden sposób zareagować.

Agnieszka: Nie jest się w stanie zrobić nic, nic powiedzieć, nawet ręki podnieść. To jest tak przerażający stan, że będąc w naprawdę kryzysowej sytuacji z napastnikiem... Nie chcę sobie nawet tego wyobrażać, bo mózg nie działa w 100% normalnie, ale jesteś wielu rzeczy świadoma.

Po tym zajściu byłyście jeszcze w tym klubie?

Karolina: Nie, już nigdy tam nie poszłyśmy. Następnego dnia Agnieszka pojechała tam odebrać kurtkę i klucze, od tego czasu nie chodzimy już do klubów, na pewno nie w babskim gronie, bo się po prostu boimy. Wychodzimy czasami z ekipą znajomych, taką mieszaną, albo jeśli idziemy do klubu to głównie na imprezy LGBT, żeby czuć się bezpiecznie.

To ważne, że powiedziałyście o tym głośno. Może to pomoże niektórym dziewczynom. Rozmawiałyście może z tą koleżanką, dlaczego powiedziała, że te drinki są od niej, kiedy było inaczej?

Agnieszka: Od tego momentu praktycznie nie mamy kontaktu z tą koleżanką. Ona można powiedzieć, że skończyła z nas najgorzej i też nie chciała o tym mówić. Może chodziło o to, że to były darmowe drinki i do głowy jej nie przyszło, że coś takiego może się wydarzyć. Ja odkąd zaczęłam imprezować, wychodzić z domu byłam ostrzeżona przez mamę, która powtarzała mi, żeby zawsze pilnować swojego drinka, nigdy go nie zostawiać, nie pić drinków zamówionych przez kogoś i do tej sytuacji by nigdy nie doszło, gdyby nie to, że ta koleżanka powiedziała, że to ona je kupiła.

Karolina: Tutaj też byłyśmy ostrożne, pilnowałyśmy tego, a i tak tym osobom udało się tę pigułkę gwałtu gdzieś podrzucić. To jest przerażające, że jest to takie łatwe do zrobienia. Jak czytałam komentarze na TikToku pod Agi nagraniem to byłam zaskoczona, że tyle kobiet miało podobne doświadczenia, tyle że ze smutniejszym zakończeniem. Ta tabletka kosztuje kilkanaście złotych.

Agnieszka: Jeszcze bardziej przerażają mnie komentarze na TikToku nie chcę mówić, że pochwalające, ale mówiące, że pigułka gwałtu nie jest czymś złym i że mogłybyśmy przeżyć wspaniałą noc. To straszne czytać takie rzeczy. Mamy nadzieję, że to da do myślenia niektórym dziewczynom i uchroni je przed niechcianymi sytuacjami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Paulla o muzyce, relacjach z Adamem Konkolem, poprawianiu urody i hejcie. "Ludzie są hipokrytami" [TYLKO U NAS]

Paulla o muzyce, relacjach z Adamem Konkolem, poprawianiu urody i hejcie. "Ludzie są hipokrytami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o planach na święta Bożego Narodzenia. Podsumowała mijający rok [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o planach na święta Bożego Narodzenia. Podsumowała mijający rok [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa o 25. urodzinach i planach. "Czasem nawet trochę mnie to przerasta" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa o 25. urodzinach i planach. "Czasem nawet trochę mnie to przerasta" [TYLKO U NAS]

Lara Gessler o świętach w gronie rodzinnym. Jaką potrawę przygotowuje na Wigilię?

Lara Gessler o świętach w gronie rodzinnym. Jaką potrawę przygotowuje na Wigilię?

Blanka Stajkow o karierze i relacji z mamą. "Dawała z siebie wszystko, żeby mi pomóc" [TYLKO U NAS]

Blanka Stajkow o karierze i relacji z mamą. "Dawała z siebie wszystko, żeby mi pomóc" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Monika Mrozowska o zbliżających się świętach. Jak Boże Narodzenie wygląda w jej patchworkowej rodzinie?

Monika Mrozowska o zbliżających się świętach. Jak Boże Narodzenie wygląda w jej patchworkowej rodzinie?

Patrycja Topajew z "Na Wspólnej" o dorastaniu na oczach widzów. Jak reagowali rówieśnicy? [TYLKO U NAS]

Patrycja Topajew z "Na Wspólnej" o dorastaniu na oczach widzów. Jak reagowali rówieśnicy? [TYLKO U NAS]

Mariah Carey pokonana. "All I Want for Christmas is You" nie jest już na pierwszym miejscu

Mariah Carey pokonana. "All I Want for Christmas is You" nie jest już na pierwszym miejscu

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Natalia Kukulska o terapii małżeńskiej. "To nie jest nic wstydliwego"

Natalia Kukulska o terapii małżeńskiej. "To nie jest nic wstydliwego"

Książę Harry boi się o bezpieczeństwo Meghan Markle. "Nie mogę narażać mojej żony"

Książę Harry boi się o bezpieczeństwo Meghan Markle. "Nie mogę narażać mojej żony"

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Shannen Doherty odkryła zdradę męża tuż przed operacją mózgu. "Poczułam się niesamowicie niekochana"

Shannen Doherty odkryła zdradę męża tuż przed operacją mózgu. "Poczułam się niesamowicie niekochana"

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Córka Juliusza i Ewy Machulskich robi karierę we Francji. Mówi o współpracy z ojcem i ukrywaniu nazwiska

Córka Juliusza i Ewy Machulskich robi karierę we Francji. Mówi o współpracy z ojcem i ukrywaniu nazwiska

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Osi Ugonoh wygrała 4 sezon "Top Model". Dziś zmieniła się nie do poznania!

Osi Ugonoh wygrała 4 sezon "Top Model". Dziś zmieniła się nie do poznania!

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

"Chłopi" mają szansę na dwa Oscary. Będą pokazy dla widzów w USA

"Chłopi" mają szansę na dwa Oscary. Będą pokazy dla widzów w USA

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?