Marietta Witkowska z "HP" przeszła metamorfozę. Dziś ma jedno największe marzenie

Autor:
Dominika
Kowalewska
"Hotel Paradise". Marietta Witkowska przeszła metamorfozę

Marietta Witkowska od zeszłego roku jest szczęśliwą mężatką. Miłością jej życia okazał się Patryk Świdowski, z którym uczestniczka "Hotelu Paradise" chce stworzyć dom. Choć od dawna starają się o powiększenie rodziny, napotkali drobne problemy. Marietta Witkowska ma nadzieję, że już niedługo będzie mogła pochwalić się ciążowym brzuszkiem.

Marietta Witkowska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Hotelu Paradise". Brała udział w pierwszej edycji show i z powodzeniem budowała relację z Chrisem Ducci. Para dotarła aż do finału i stanęła na Ścieżce Lojalności. Choć po programie próbowali stworzyć stały związek, relacja nie przetrwała próby czasu. Od tamtej pory zarówno Marietta, jak i Chris, ułożyli sobie życie na nowo.

Marietta Witkowska w 2022 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a u jej boku znalazła się miłość jej życia. Patryk Świdowski w rozmowie z nami przyznał, że chcieliby jak najszybciej zostać rodzicami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

"Hotel Paradise". Partner Marietty Witkowskiej o dziecku

W połowie 2022 roku Marietta Witkowska i Patryk Świdowski stanęli na ślubnym kobiercu. Wyprawili huczne wesele, które z radością relacjonowali w mediach społecznościowych. W rozmowie z nami mąż zwyciężczyni "Hotelu Paradise" przyznał, że ślub niewiele w ich życiu zmienił. Wciąż się kochają, a ich relacja z każdym dniem staje się coraz lepsza. Nie ukrywał, że choć zdarzają im się kłótnie, to mężczyzna zazwyczaj szybko łagodzi sytuację.

W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą poruszył również temat rodzicielstwa. Patryk Świdowski zdradził, że jest gotowy na powiększenie rodziny i to już od dawna. Oboje podchodzą do tego bardzo poważnie i wówczas mieli nadzieję, że jak najszybciej zostaną rodzicami.

- Jestem gotowy. Już przed ślubem stwierdziliśmy, że jeśli coś by się wydarzyło, to będziemy z dziecka bardzo zadowoleni. Po ślubie poczuliśmy natomiast, że jeszcze w tym roku będziemy rodzicami i naprawdę zaczęliśmy poważnie podchodzić do tematu. Zastanawialiśmy się, jakby to wyglądało i jak chcemy wychować dziecko. Zaczęły się poważne rozmowy właśnie odnośnie do rodzicielstwa, wychowania, tego, w którą stronę chcielibyśmy to pokierować. To jest temat, który ostatnio często pojawia się w naszym domu - powiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

"Hotel Paradise". Marietta Witkowska o staraniu się o dziecko

Choć od zakończenia emisji "Hotelu Paradise" z udziałem Marietty minęło już kilka lat, fani show z zainteresowaniem śledzą jej dalsze losy. Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę, a jej efektami dzieliła się w mediach społecznościowych. Mimo wzmożonej aktywności rzadko poruszała temat upragnionej ciąży. W rozmowie z Jastrząb Post zwyciężczyni "Hotelu Paradise" przyznała, że starania wciąż trwają, jednak nie jest to takie łatwe, jakby się wydawało. Marietta nie ukrywa, że jest to dla niej trudny temat.

"Nie wszystko układa tak, jakbym chciała. To jest dla mnie ciężki temat, bo ja jestem kąpana we wrzątku ze wszystkim. Tutaj postanowiliśmy już bardzo dawno temu, że zaczniemy się starać o to dziecko i nam nie wychodzi" - powiedziała.

Marietta dodała, że wraz z mężem poddali się szeregowi badań, które mają pomóc im w spełnieniu marzenia. Kobieta nie może doczekać się momentu, w którym będzie mogła pochwalić się ciążowymi krągłościami.

"Robimy wszystkie badania, też już Patryk się tym zajął, żeby to było obustronne, więc mam nadzieję, że już niedługo pochwalę się tym ciążowym brzuchem, bardzo bym chciała" - przyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości