Marietta Witkowska o uzależnieniu od zdrowego stylu życia. "Dziś sobie z tym radzę"

Marietta Witkowska
Marietta Witkowska o walce z uzależnieniem
Źródło: Instagram
Marietta Witkowska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise" zdecydowała się na szczere wyznanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała o swojej walce z uzależnieniem. Przed laty jej życie wyglądało zupełnie inaczej.

Marietta Witkowska to jedna z najbardziej znanych uczestniczek "Hotelu Paradise". Od udziału w show systematycznie udziela się w mediach społecznościowych, dzieląc się z internautami kulisami swojego życia. Niedawno w jednym ze swoim Insta Stories wspomniała okres, w którym musiała zmierzyć się z własnymi słabościami. 

"Dziś już sobie z tym radzę i czuję się wolna" - wyznała. 

Marietta Witkowska o przeszłości 

Marietta Witkowska wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że jest zadowolona z tego, jak obecnie wygląda jej życie. Niedawno poślubiła ukochanego Patryka Świderskiego i para otwarcie wyznała, że planuje potomstwo. Uczestniczka show w swoim Insta Stories wróciła niedawno do trudnych chwil, które przeżywała zaledwie 6 lat temu.

"6 lat temu. To były bardzo ciężkie czasy, przygotowywałam się wtedy do zawodów sylwetkowych, byłam mega sportowym świrem. Praca, dom, treningi, żyłam jak robot. Mieszkałam daleko od centrum, nie miałam samochodu, traciłam godziny na dojazdy do pracy, na siłownię i zakupy. Pewnego dnia spojrzałam w lustro i zapytałam sama siebie 'co Ty robisz?' Od tego czasu bardzo ciężko było mi odszukać złoty środek w życiu" - wyznała.

Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Źródło: Player

Marietta Witkowska o uzależnieniu i zmianie trybu życia

Marietta Witkowska, wspominając dawne lata, przyznała, że nie zawsze była zadowolona z tego, jak wygląda jej życie. Wspomniała także o uzależnieniu, z którym musiała się zmierzyć. Jak twierdzi, ciężko określić czy bardziej była zdominowana przez miejski tryb funkcjonowania, czy niezdrową fascynację zdrowego trybu życia. 

"Byłam bardzo uzależniona albo od zdrowego trybu życia albo od miastowego trybu życia. Dziś już sobie z tym radzę i czuję się wolna. Kosztowało mnie to dużo pracy. Pamiętajcie o tym, aby przede wszystkim żyć, kochać i szanować siebie" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości