Marietta z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni. "Talia osy i blask"

Marietta Witkowska
Marietta Witkowska o walce z uzależnieniem
Źródło: Instagram
Marietta Witkowska to zwyciężczyni 1. edycji "Hotelu Paradise". Od powrotu z rajskiej willi chętnie dzieli się swoją prywatnością z internautami. To właśnie oni w ostatnich tygodniach zwrócili uwagę na metamorfozę, którą przeszła uczestniczka randkowego show. "Wyglądasz olśniewająco" - czytamy w komentarzach.

Marietta Witkowska szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i internautów. Przygotowania do ślubu i wesela z Patrykiem Świdowskim każdego dnia śledziły tysiące osób. Tuż po ceremonii młoda para wyjechała na miesiąc miodowy. To właśnie tam rozpoczęła się spektakularna metamorfoza Marietty Witkowskiej? 

Marietta Witkowska przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda? 

Marietta Witkowska niemal z każdym swoim postem w mediach społecznościowych wzbudza wielkie emocje. Internauci nie mogą przejść obojętnie wobec przemiany, którą przeszła i aktywnie komentują jej zdjęcia i filmy. Gwiazda "Hotelu Paradise" radykalnie zmieniła swoją dietę i zdecydowała się na ćwiczenia kształtujące sylwetkę. 

"Talia osy, piękno i blask. Wyglądasz obłędnie!" - czytamy w komentarzach pod postami Marietty Witkowskiej. 

"Małżeństwo Ci służy. Tworzycie piękną rodzinę!" - piszą internauci. 

"Marietta! To, co zrobiłaś ze swoją sylwetką, jest niebywałe. Widać ciężką pracę! Wyglądasz jak prawdziwa, światowa gwiazda" - napisała jedna z obserwatorek celebrytki. 

"Hotel Paradise 6"
"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie

Marietta Witkowska i Patryk Świdowski chcą powiększyć rodzinę? 

Marietta Witkowska znalazła szczęście u boku Patryka Świdowskiego. Mężczyzna zdecydował się na pierwszy wywiad dla serwisu cozatydzien.tvn.pl, w którym przyznał, że razem z ukochaną planują w najbliższym czasie powiększenie rodziny.

- Już przed ślubem stwierdziliśmy, że jeśli coś by się wydarzyło, to będziemy z dziecka bardzo zadowoleni. Po ślubie poczuliśmy natomiast, że jeszcze w tym roku będziemy rodzicami i naprawdę zaczęliśmy poważnie podchodzić do tematu. Zastanawialiśmy się, jakby to wyglądało i jak chcemy wychować dziecko. Zaczęły się poważne rozmowy właśnie odnośnie rodzicielstwa, wychowania, tego, w którą stronę chcielibyśmy to pokierować. To jest temat, który ostatnio często pojawia się w naszym domu - powiedział Patryk Świdowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości