Oni powiedzieli sobie "TAK" w 2022 roku. Czy te śluby przejdą do historii?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Tadeusz Müller, Karolina Pisarek, Rafał Zawierucha

O tych ślubach było głośno! Mijający 2022 rok, obfitował w spektakularne ceremonie, podczas których gwiazdy, celebryci i influencerzy ślubowali sobie miłość. O którym ślubie mówiło się najczęściej? Który okazał się największym zaskoczeniem? Przed wami zestawienie tegorocznych ślubów gwiazd.

Powoli dobiega końca 2022 rok. Aż trudno uwierzyć, jak szybko minął. Ten rok obfitował w ślubne uroczystości. W końcu po okresie pandemii i związanych z nią ograniczeń można było zorganizować wymarzoną uroczystość. Toteż gwiazdy chętnie korzystały z możliwości powrotu do normalności. W tym roku na ślubnym kobiercu stawały gwiazdy telewizji i sieci, a o ich uroczystościach pisały media jeszcze wiele tygodni później. Skrupulatne przygotowania, bogato zdobione wnętrza, pyszne jedzenie, drogie suknie i bajońskie kwoty — tego nie zabrakło na tegorocznych ślubach gwiazd i celebrytów. Kto powiedział sobie "tak" w 2022 roku?

Kolejność w poniższym zestawieniu jest przypadkowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

1. Karolina Pisarek i Roger Salla

Zestawienie otwiera jeden z najbardziej wyczekiwanych ślubów tego roku! Karolina Pisarek i Roger Salla stanęli na ślubnym kobiercu na początku czerwca. Para powiedziała sobie "tak" w Folwarku Łochów, oddalonym o ok. 80 km od Warszawy. Bogato zdobione wnętrza, kwartet smyczkowy i plejada gwiazd — tego nie mogło zabraknąć na długo wyczekiwanym ślubie gwiazdy "Top Model".

2. Beata Wiśnicka i Rafał Zawierucha

O niezwykłym wydarzeniu, które odbyło się w sobotę 22 października, poinformował sam Rafał Zawierucha. Aktor opublikował romantyczne zdjęcie ze świeżo upieczoną małżonką.

"Stało się. Amor wystrzelił i trafił w nas" - napisał pod zdjęciem gwiazdor.

3. Małgorzata Downar i Tadeusz Müller

Ślub Małgorzaty Downar i Tadeusza Müllera odbył się 25 czerwca na Mazurach. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie w bardzo romantycznych okolicznościach. Ceremonia miała miejsce na łodzi na mazurskim jeziorze, a wydarzenie z radością relacjonowała dumna mama Magda Gessler.

Ślub Małgorzaty Downar i Tadeusza Müllera Źródło: Instagram @magdagessler_official

4. Andziaks i Luka

Andziaks i Luka są najpopularniejszą parą internetowych influencerów w Polsce. W mediach społecznościowych dzielą się każdą chwilą swojego życia, nawet na tyle intymną, jak moment narodzin córki. Toteż ich ślubem żył cały polski internet! Para popularnych youtuberów powiedziała sobie sakramentalne "tak" 14 lipca 2022. Na uroczystości pojawiło się wielu znanych influencerów. Angelika Zając przyjęła nazwisko męża i od teraz nazywa się Trochonowicz. 

5. Aleksandra Żuraw i Kacper Świątek

Aleksandra Żuraw była uczestniczką "Top Model". Choć w modelingu nie zagrzała miejsca, wykorzystała zdobytą popularność i rozwinęła działalność w sieci. Na tyle, że jej ślub transmitowany był na żywo w mediach społecznościowych partnera Kacpra Świątka. Para stanęła na ślubnym kobiercu 2 września, a na instagramowym profilu celebrytki można obejrzeć bogatą relację z tego wyjątkowego dnia.

6. Marietta Witkowska i Patryk Świdowski

Marietta Witkowska jest zwyciężczynią 1. edycji "Hotelu Paradise". W połowie roku poślubiła aktualnego partnera Patryka Świdowskiego. Tak mężczyzna w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiadał o tym, co zmieniło się w jego życiu po uroczystości:

- W naszej relacji nie zmieniło nic, ponieważ ona cały czas jest świetna i z każdym dniem coraz lepsza. Wiadomo, że tak jak w każdym związku zdarzają się małe zatarcia, ale to są kłótnie naprawdę o małe pierdoły. Nie odzywamy się wtedy do siebie godzinę lub dwie, ale nie jestem w stanie wytrzymać dłużej w takiej atmosferze, bo od razu staję się smutny (śmiech). Ja w kłótni zawsze jestem najbardziej poszkodowaną osobą, nawet jeśli sam ją wywołam (śmiech), ponieważ od razu chcę się godzić — powiedział.

7. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to kolejna influencerka para w naszym zestawieniu. Świeżo upieczeni małżonkowie od kilku lat tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Po wielu latach wspólnej drogi postanowili przypieczętować swój związek i w sobotę 25 czerwca Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski stanęli na ślubnym kobiercu.

8. Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak

O tym ślubie również było głośno. Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka w poniedziałek 28 listopada poinformowali o ślubie. Para zdecydowała się na kameralną ceremonię na plaży w Malibu. Wśród gości znaleźli się najbliżsi znajomi i rodzina nowożeńców. 

9. Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu z piątą żoną - i to po raz drugi. Pierwotnie wokalista i Pola Wiśniewska pobrali się w 2020 roku w ogrodzie domu w Magdalence. Wówczas nie towarzyszyła im rodzina ani bliscy. Postanowili nadrobić stracony moment i w dniu 50. urodzin Michała Wiśniewskiego ponownie powiedzieli sobie "tak". Tym razem nie obyło się bez wesela, na którym goście bawili się do białego rana.

10. Kourtney Kardashian i Travis Barker

Nie tylko na polskim podwórku sezon ślubnym gwiazd był gorący. Za wielką wodą "tak" powiedzieli sobie Kourtney Kardashian i Travis Barker. I to aż trzykrotnie. Prawda jest taka, że zakochani po raz pierwszy ślubowali sobie miłość w Las Vegas, jednak w świetle prawa nie zostali małżeństwem. Wzięli więc prawdziwy ślub w urzędzie stanu cywilnego. A potem jeszcze jeden!

11. Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Gwiazda długa zwodziła fanów, przemycając jedynie tajemnicze komunikaty. Trudno było stwierdzić, czy ceremonia już się odbyła, czy to dopiero szeroko zakrojone przygotowania. W końcu fani mogli odetchnąć — para pobrała się w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego (z 9 na 10 czerwca). Na ceremonii nie zabrakło największych nazwisk Hollywood. Na wystawnym weselu bawili się m.in. Madonna, Paris Hilton czy Selena Gomez.

12. Jennifer Lopez i Ben Affleck

Ich historia to z pewnością materiał na niejeden scenariusz filmowy. Jennifer Lopez i Ben Affleck w końcu, po latach, stanęli na ślubnym kobiercu! Podczas 3-dniowej celebracji zakochani przysięgali sobie miłość i olśniewali niemal każdym szczegółem wesela. W niedzielę 21 sierpnia uroczystość zakończył wspólny piknik i grill dla zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się między innymi: Matt Damon, Jane Fonda, Renee Zellweger, Jimmy Kimmel i reżyser Kevin Smith. 

13. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

W mijającym roku wierność aż po grób ślubował syn Victorii i Davida Beckhamów! Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub w wartej 76 mln dolarów posiadłości ojca panny młodej w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Na weselu pojawiło się 300 gości, wśród których nie zabrakło najważniejszych osobistości ze świat show-biznesu. Po uroczystości media rozpisywały się o wielkim konflikcie pomiędzy świeżo upieczoną panną młodą, a Victorią Beckham.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości