Monika Goździalska o dzieciach i ukochanym. "Przeszliśmy kryzys" [TYLKO U NAS]

Monika Goździalska
Monika Goździalska o dzieciach i związku na odległość
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Monika Goździalska zdobyła popularność, gdy pracowała jako modelka. Wykorzystała sławę, by rozwijać się w innych kierunkach. Dziś może pochwalić się kilkoma rolami. Jest m.in. autorką książek, prezenterką oraz bizneswomen. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o dzieciach i nowej miłości. Jak udało jej się przetrwać kryzys w związku?

Monikę Goździalską kilka lat temu oglądali widzowie programu "Big Brother". Modelka ma na koncie reprezentowanie naszego kraju w 2011 roku w konkursie Mrs. World, który jest odpowiednikiem Miss World dla mężatek. Monika Goździalska zdobyła wtedy tytuł I Wicemiss. W 2023 roku ukazała się jej książka "Skandaliczne życie modelek", w której opowiada o kulisach pracy kobiet w modelingu.

Monika Goździalska o dzieciach i związku na odległość

Monika Goździalska w 2018 roku wzięła ślub na Malediwach. Owocem poprzedniego związku jest dwójka dzieci: Natalia i Tristan. Kobieta rozwiodła się i znalazła nową miłość. W rozmowie z reporterką cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, czy doradziłaby swoim pociechom wejście w świat show-biznesu.

- Ja im bym nie powiedziała, chociaż żadne z moich dzieci nie jest zainteresowane w ogóle takimi rzeczami, tak że na szczęście mam to poza sobą, ale jeśli by chciały, ja bym im na pewno pomogła i pewnie by było znowu "o na nazwisku matki", ale na szczęście na dzień dzisiejszy nic mi o tym nie wiadomo - odpowiedziała.

Jak gwiazda łączy macierzyństwo z pracą modelki, influencerki, a także dziennikarki? Monika Goździalska mieszka na co dzień w Hiszpanii i zdradziła, że jej nowy partner bardzo wspiera jej karierę.

- Mam zaje***tego partnera, który teraz pilnuje pieski, pilnuje dzieci, moja córka już jest dorosła, więc ma swoje gospodarstwo domowe w drugim domu na placu, mój syn, jak to mój syn, nastolatek, który jest po prostu wszędzie, on też się nim opiekuje, więc dziękuję Bartek bardzo. Jestem spokojna i te 3/4 dni w tygodniu mogę tutaj spokojnie spędzać. Ale to też jest fajne dla związku - wyjaśniła.

Czy rozłąka rzeczywiście może być dobra dla związku? Gwiazda uważa, że przepisem na udaną relację jest bycie z kimś, kogo się naprawdę lubi.

- Nie, to na pewno jest słowo "lubię cię", ja każdemu zawsze mówię, nie miłość, a to, że lubię cię, lubię z tobą przebywać, lubię z tobą być, po prostu lubię cię jako człowieka. No i to, że możesz mu ufać, bo umówmy się, on mi może ufać, ja mogę mu ufać, ale mi ciężej jest ufać, kiedy ja zawsze przebywam z mężczyznami, wszędzie są mężczyźni, a jednak Bartek stanął na wysokości zadania, przeszliśmy kryzys, który minął i jesteśmy szczęśliwi - zdradziła w wywiadzie.

Monika Goździalska podkreśliła na koniec, że gdy związek przeżywa kryzys, najważniejsza jest rozmowa oraz "wyczyszczenie wszystkich emocji".

Monika Goździalska o nowym starcie po rozwodzie i karierze

W innym wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl Monika Goździalska zdradziła, że prawdziwy przełom w jej życiu przyszedł w momencie, gdy sfinalizowała rozwód z byłym mężem. Kobieta stanęła na nogi i uświadomiła sobie, że teraz los jej sprzyja.

- To było po moim rozwodzie. Jak zaczęłam tak czyścić te wszystkie relacje, które były, ludzi, z którymi pracowałam, tak od 2015 roku zaczęło się dziać dobrze u mnie i byłam w szoku, bo myślałam: rozwód, dwójka dzieci, trzeba budować od nowa dom, sytuację i w ogóle... A tu nagle zaczyna się jedna praca, druga praca - wspominała.

Monika Goździalska na nowo podbija show-biznes. Gwiazda ujawniła, że ma wiele planów.

- Ostatnie cztery lata to są moje lata, które zamierzam wykorzystać w pełni. Książki piszę, zrobimy filmy, w 2025 będzie film. Nic więcej nie chcę: tylko być zdrowa, iść do przodu i być taką zwariowaną osobą, jaką jestem, bo myślę, że mój dystans do show-biznesu, powoduje, że po prostu dobrze się w nim czuję - podkreśliła w rozmowie z nami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości