Co 7 stycznia w "Co za tydzień"? Wizyta na wystawie o polskim kinie, kulisy show "Razem odNowa"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. kulisy pracy Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy na planie show "Razem odNowa", a także relacja z obchodów 130-lecia Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 7 stycznia o 12.35 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kulisy świątecznego odcinka "MasterChefa" cz. 1

Kulisy programu "Razem odNowa"

Program "Razem odNowa" z prowadzącymi: Joanną Krupą i Ewą Chodakowską zadebiutował już na antenie TVN. Podczas sesji zdjęciowej promującej właśnie tę produkcję ekipa programu "Co Za Tydzień" zapytała, jaka jest rola fotomodelki i trenerki w tym reality-show, a ponadto o to, jak ten niezwykły duet odnalazł się we wspólnym projekcie. Zmagania bohaterów w programie "Razem odNowa" do obejrzenia w środowe wieczory.

Wystawa "120 lat historii polskiego kina"

Multimedialną ekspozycję, która przybliża 120 lat historii polskiego kina, można oglądać w łódzkim Narodowym Centrum Kultury Filmowej. Udało się tu zgromadzić kilkaset eksponatów. Wśród nich są nagrody z najważniejszych światowych festiwali, które przekazali najbardziej znaczący polscy twórcy filmowi. Na własne oczy można tu zobaczyć, między innymi, Oscary: ten, którego otrzymał Andrzej Wajda za całokształt twórczości i drugi zdobyty przez Pawła Pawlikowskiego za film "Ida".

Na wystawie możemy podziwiać kamery, którymi pracowano na planach legendarnych filmów. Znalazły się tu także rekwizyty, kostiumy i plakaty. Za ich wybór odpowiadał Andrzej Pągowski.

Teatr Słowackiego świętuje 130 lat!

Warto na chwilę przenieść do Krakowa na jubileusz Teatru im. Juliusza Słowackiego. Teatr działa od 130 lat! Był to pierwszy budynek w mieście zasilany elektrycznością. Od zawsze przyciągał najlepszych twórców. Z okazji jubileuszu w teatrze zawisła nowa, niezwykła kurtyna. Przedstawia wizerunki 130 kobiet ważnych dla życia Krakowa. Nie mogło tam zabraknąć ekipy programu "Co Za Tydzień"!

"Akademia Pana Kleksa" wkroczyła do kin!

W piątek 5 stycznia w kinach w całej Polsce pojawiła się długo wyczekiwana, nowa odsłona kultowej opowieści o przygodach ekscentrycznego profesora Ambrożego Kleksa. Tym razem za ekranizację książki Jana Brzechwy zabrał się reżyser Maciej Kawulski. W niedzielnym odcinku "Co Za Tydzień" nie zabraknie rozmów z aktorami i twórcami!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości