"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem. Weź udział w konkursie i spotkaj się z ulubionymi gwiazdami

Player organizuje "Dzień Moja Rozrywka"
Player organizuje "Dzień Moja Rozrywka"
Źródło: Player
"Dzień Moja Rozrywka" to wydarzenie organizowane przez Player. Odbędzie się ono już 22 października. Tego dnia będzie można spotkać gwiazdy najpopularniejszych seriali i programów rozrywkowych dostępnych w serwisie. Zobacz szczegóły!

"Dzień Moja Rozrywka" to niesamowita okazja, aby spotkać gwiazdy swoich ulubionych seriali i programów rozrywkowych. Szczęśliwcy, którzy wezmą udział w konkursie Playera, mogą wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby znaleźć się wśród gwiazd!

"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - goście

"Dzień Moja Rozrywka" to wydarzenie organizowane w ramach Digital Festival, którego partnerem strategicznym jest TVN Warner Bros. Discovery. Digital Festival to największa edukacyjno-technologiczna inicjatywa w Polsce, która otwiera dla wszystkich świat nowych technologii i cyfryzacji. Platformy streamingowe są obecnie bardzo popularne wśród widzów i coraz częściej goszczą w naszych domach. Przykładem jest serwis player.pl. Oprócz coraz bogatszej biblioteki filmów możemy w nim znaleźć, często nawet przedpremierowo, odcinki ulubionych seriali czy programów rozrywkowych.

Digital Festival trwa do 10 listopada, ale jeszcze w październiku Player zaprasza na "Dzień Moja Rozrywka". Na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, czeka moc atrakcji. Wśród nich oczywiście spotkania z uwielbianymi gwiazdami. Podczas "Dnia Moja Rozrywka" spotkamy Klaudię El Dursi, Pana Lektora, Aleksandrę Popławską oraz Bartosza Gelnera, a także uczestników poprzednich edycji programu "Top Model" i znanych influencerów.

Zarezerwujcie sobie sobotę 22 października i wpadajcie do Warszawy!

"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - goście
"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - goście
Źródło: Player
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Źródło: Player

"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - konkurs

Podczas zbliżającego się wydarzenia, jakim jest "Dzień Moja Rozrywka" odbędą się dwa panele tematyczne: serialowy oraz rozrywkowy. Będą one doskonałą okazją, aby móc porozmawiać ze swoimi ulubieńcami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Player zorganizował z tej okazji specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na każdy panel. Jak wziąć w nim udział? To banalnie proste!

Znajdź na Facebooku grupę "PLAYER BLIŻEJ" i zapisz się do niej. Pod postem konkursowym napisz, na który panel chcesz przyjść (jeśli chcesz przyjść na oba, koniecznie napisz to w komentarzu) oraz odpowiedz na pytanie "Co najbardziej lubisz oglądać w Playerze?". Czekaj na podwójne zaproszenie. Powodzenia!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

podziel się:

Pozostałe wiadomości