Player Październik 2022 – filmy i programy. Jakie nowości i premiery? 

Autor:
Kamila
Jamrożek

Serwis Palyer.pl przygotował na październik 2022 dla swoich widzów filmowe i programowe nowości. Wśród nich idealna propozycja dla fanów formatów telewizji TTV, czyli program "Nasi w mundurach", a także kino niezależne i kinowe hity. Sprawdźcie, co nowego w Playerze w październiku!

Jakie nowości przygotował serwis Player na październik 2022? Oto lista filmów i programów z dokładnymi datami. Zobaczcie sami!

"Nasi w mundurach"  – nowość w Playerze

Program "Nasi w mundurach" to polska wersja norweskiego formatu "Celebrity Task Force". Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Nie zabraknie im jak zwykle humoru i pozytywnego nastawienia.

Program "Nasi w mundurach" w Playerze od 25 października.

"Gry małżeńskie" – nowość w Playerze

Mandy Moore znana z filmu "Szkoła uczuć", gwiazda sagi "Zmierzch" Kellan Lutz oraz Marta Żmuda Trzebiatowska w uroczej komedii o tym, że w miłości nic nie jest oczywiste. Młoda psycholożka, specjalizująca się w terapii małżeńskiej sama niedawno szczęśliwie wyszła za mąż i całym sercem wierzy w trwałość swojego związku. Jest przekonana, że będzie on równie udany jak małżeństwo jej rodziców. Dziewczyna dowiaduje się jednak, że jej matka właśnie zamierza odejść od ojca. Na dodatek na światło dzienne wychodzą pewne tajemnice z przeszłości ukochanego męża.

"Gry małżeńskie" w Playerze od 14 października.

"Szarlatan" – nowość w Playerze

"Szarlatan" to film o czechosłowackim zielarzu oraz uzdrowicielu Janie Mikolášku, który był człowiekiem wielu tajemnic, a jego dokonania powodowały w latach 30., 40. i 50. XX wieku. mnóstwo pozytywnych i negatywnych emocji. Ludzie różnych klas społecznych szukali u niego antidotów na fizyczne i mentalne problemy. Głęboko wierzyli, że będzie w stanie postawić trafną diagnozę, wpatrując się w kolor i konsystencję przynoszonych mu próbek moczu. Zielarz leczył wszystkich, i biednych, i bogatych, i obywateli Czechosłowacji, zarówno nazistowskich jak i komunistycznych dygnitarzy. Stał się celebrytą, ludowym bohaterem bardziej znanym od polityków i przedstawicieli świata rozrywki, ale w pewnym momencie musiał nastąpić komuś na odcisk. Film opowiada jego słodko-gorzką historię.

"Szarlatan" w Playerze od 21 października.

Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze Źródło: Player

"Immortals. Bogowie i herosi" – nowość w Playerze

John Hurt i Freida Pinto w epickiej opowieści o mitycznej walce o ocalenie ludzkości. Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion wypowiada wojnę ludzkości. Plądrując bezbronne, wobec jego brutalnej armii, ziemie Grecji poszukuje legendarnego Łuku – broni o niewyobrażalnej mocy, wykutej niegdyś w niebiosach przez Boga Wojny, Aresa. Ten, kto posiądzie broń, będzie dowodził czekającymi na uwolnienie Tytanami. Jedynym, który postanawia przeciwstawić się Hyperionowi, jest wybrany przez bogów Tezeusz. W rękach tego prostego człowieka spoczywa teraz los ludzkości i tylko on może uratować ją przed całkowitą zagładą.

"Immortals. Bogowie i herosi" w Playerze od 21 października.

"Kick-Ass" – nowość w Playerze

Film opowiada historię Dave'a, który jest nastoletnim fanem komiksów i marzy o zostaniu prawdziwym superbohaterem. Przybiera pseudonim Kick-Ass, zakłada specjalny strój i maskę, a następnie wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Problem polega na tym, że nie ma kompletnie żadnych supermocy. Wkrótce do chłopaka dołącza jednak perfekcyjnie wytrenowana w zabijaniu jedenastoletnia dziewczynka o imieniu Hit Girl oraz szkolący ją w krwawym fachu ojciec - Big Daddy.

"Kick- Ass" w Playerze od 28 października.

"Zatruta róża" – nowość w Playerze

Akcja filmu "Zatruta róża" rozgrywa się w latach siedemdziesiątych. Carson Philipps jest prywatnym detektywem, który zamierza uciec z Los Angeles, po tym, jak wyrwał Violet, córkę miejscowego bossa, ze szponów ojca. Chce uciec przed tymi, którzy chcieliby go zabić. Przyjmuje więc sprawę z dala od Los Angeles. Napotyka tam mroczny, podziemny krąg zakładów z udziałem świata footballu. Sprawy komplikują się, gdy rozgrywający drużyny footballowej, miejski idol, umiera podczas gry. Główną podejrzaną staje się jego młoda żona.

"Zatruta róża" w Playerze od 28 października.

Nowości Playera na październik 2022 – pełna lista filmów i programów

14 października

  • "Pytania o seks"
  • "Gry małżeńskie"
  • "Streetdance"

21 października

  • "Szarlatan"
  • "Immortals. Bogowie i herosi"

25 października

  • "Nasi w mundurach"

28 października

  • "Kick-ass"
  • "Zatruta róża"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości