Wydarzenia

Fisz Emade Tworzywo rusza z nową trasą koncertową. Fani usłyszą stare utwory

Wydarzenia

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Fisz Emade Tworzywo ruszają z nową trasą koncertową

Fisz Emade Tworzywo ruszyli w trasę koncertową po Polsce. Pierwszy koncert odbył się w Krakowie w klubie Kwadrat. Zespół odwiedza teraz kolejne miasta, program koncertów muzycy traktują szeroko, nie ograniczając się do utworów z jednej płyty. 

Kamery "Co za Tydzień" były obecne podczas pierwszego koncertu grupy Fisz Emade Tworzywo w Krakowie.

- To jest już trzecia odsłona trasy płyty "Ballady i protesty". Tak naprawdę już się żegnamy z tą płytą. Przygotowaliśmy taki koncert, na którym pojawi się też więcej numerów, których dawno nie graliśmy — powiedział Bartosz "Fisz" Waglewski.

Bartosz "Fisz" Waglewski o trasie koncertowej

Dalej założyciel grupy dodał:

- To jest dosyć długa płyta, bo jest dwupłytowa, a dla nas bardzo ważna, bo powstała w takim okresie bardzo niestabilnym, w okresie pandemii, w okresie też takich różnych wstrząsów społeczno-politycznych. Gdy zakończyliśmy pracę nad płytą, pojawiła się później groźba, a później już sama wojna, więc wydaje mi się, że to cały czas jest bardzo aktualna płyta, mimo że mam nadzieję, że kiedyś taka nie będzie, bo ma taką wymowę... mówi o niepewności świata dzisiejszego.

Najbliższe koncerty odbędą się w Poznaniu, Bydgoszczy, Szczecinie i w Warszawie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Co za Tydzień

Pozostałe wiadomości