Premiera filmu "Fucking Bornholm". Maciej Stuhr i inne gwiazdy o swoich rolach

Maciej Stuhr o filmie "Fucking Bornholm"
Maciej Stuhr o filmie "Fucking Bornholm"
Źródło: Co Za Tydzień
Podczas premiery filmu "Fucking Bornholm" obecni byli najważniejsi twórcy filmu oraz aktorzy. Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr i Grzegorz Damięcki opowiedzieli w programie "Co Za Tydzień" o kulisach produkcji.

Uroczysta premiera filmu "Fucking Bornholm" odbyła się 5 maja 2022 roku. Reżyserem obrazu jest Anna Kazejak. "Fucking Bornholm" powstał na podstawie słuchowiska nagrodzonego Bestsellerem Empiku. W filmie wystąpili m.in. Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Grzegorz Damięcki. Co powiedzieli o filmie w programie "Co Za Tydzień"?

Premiera "Fucking Bornholm" - gwiazdy o filmie

W filmie "Fucking Bornholm" reżyserce Annie Kazejak zależało na pokazaniu relacji, dążeń i problemów współczesnego średniego pokolenia. A to jaki portret się wyłonił, zaskoczyło nawet aktorów.

- Wydawało mi się, że jest to w sumie taki fajny facet. Nie wiedziałem, że on się, aż tak mocno kompromituje - opowiadał o granej przez siebie postaci Maciej Stuhr.

- Wydaje mi się, że to wszystko jest wspaniale wymyślone przez naszych scenarzystów, że oni tych bohaterów wyprowadzają ze swoich normalnych okoliczności. Różne kryzysy zdarzają się właśnie, gdy gdzieś jedziemy - dodała Agnieszka Grochowska.

Co ciekawe filmowy Bornholm powstał w okolicach Mielna.

- To jest nasze wybrzeże, Bałtyk po naszej stronie. Okazało się, że dzięki pomocy scenograficznej mogliśmy zaprezentować kawałek Skandynawii. Film to jest sztuka oszustwa w różnym sensie i na różnych płaszczyznach - stwierdził Grzegorz Damięcki.

Co jeszcze powiedzieli aktorzy? Zobacz wideo:

Premiera filmu "Fucking Bornholm"
Źródło: Co Za Tydzień

"Fucking Bornholm" - o czym jest film? Gdzie oglądać?

Film "Fucking Bornholm" można już oglądać w kinach. Opowiada on historię Mai i Huberta (Maciej Stuhr i Agnieszka Grochowska) - dobrze sytuowanego małżeństwa z dwojgiem dzieci. Razem z dwójką przyjaciół wybrali się na majówkę na Bornholm. Dawid (Grzegorz Damięcki) zabrał ze sobą synka i nową partnerkę – Ninę (Jaśmina Polak). Atrakcyjna i wyzwolona kobieta wnosi do towarzystwa spore zamieszanie.

Atmosfera psuje się jeszcze bardziej, gdy dochodzi do incydentu między dziećmi. Próba wyjaśnienia sytuacji ujawnia wiele napięć: kryzys w małżeństwie Mai i Huberta, niedopasowanie Dawida i Niny i inne problemy.

Zobacz zwiastun filmu:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

podziel się:

Pozostałe wiadomości