Materiał promocyjny

Hotel Krynica - sielskie widoki i rodzinna atmosfera nad Zalewem Wiślanym

Hotel Krynica w Krynicy Morskiej oferuje rodzinną atmosferę i sielskie widoki
Olivier Janiak z ekipą programu "Projekt Plaża" odwiedzają popularne nadmorskie miejscowości. Po ciężkiej pracy trzeba znaleźć chwilę na wypoczynek. Najlepszym do tego miejscem jest hotel z rodzinną atmosferą wśród sielskiej scenerii. Taki znajduje się w Krynicy Morskiej.

Hotel Krynica znajduje się w Krynicy Morskiej na ulicy Orzechowej 4 w pobliżu Zalewu Wiślanego. Warto zatrzymać się w nim podczas wakacji nad morzem. Dlaczego? Sprawdził to Olivier Janiak z ekipą.

Hotel Krynica w Krynicy Morskiej - dlaczego warto się tu zatrzymać?

Do Pani Ani Deuter - właścielki Hotelu Krynica - ekipa programu "Projekt Plaża" przyjechała po raz pierwszy kilka lat temu i od tego czasu jest stałym gościem. Olivier Janiak rozmawiał z gospodynią obiektu, którą bardzo chwalił za to, że potrafi zadbać o każdego gościa.

- To, że każdy się tutaj czuje jak w domu, to jest recepta na szczęście każdego naszego gościa i turysty, który do nas zawita. My lubimy rozmawiać z naszymi gośćmi i chcemy, żeby się tutaj poczuli, jak u siebie - powiedziała właścicielka hotelu.

Hotel Krynica to rodzinny biznes, który jest rodzinie pani Ani od pokoleń.

- Hotel budował mój dziadek, także to jest fantastyczne móc tutaj być po latach. Mam nadzieję, że jest z nas dumy - wyjaśniła właścicielka.

Hotel Krynica w Krynicy Morskiej - okoliczne atrakcje

Hotel Krynica położony jest w malowniczej okolicy Zalewu Wiślanego. Mierzeja Wiślana należy do najpiękniejszych półwyspów świata. Oprócz sielskich widoków oferuje także komfortowe pokoje, restaurację, gabinet kosmetyczny, siłownię, basen, wiatę grillową i miejsce zabaw dla dzieci.

Oprócz tego kompleks znajduje się w pobliżu największych atrakcji turystycznych w Krynicy Morskiej. Z hotelu łatwo dotrzemy na molo i port jachtowy, skąd można popłynąć na wycieczkę statkiem po Zalewie Wiślanym lub do Fromborka. Będąc w Krynicy Morskiej, trzeba zobaczyć też słynną latarnię morską, z której rozpościera się niezapomniany widok. Dla aktywnych atrakcją będą piesze wędrówki, np. na pobliską Górę Piłata lub Wielbłądzi Garb, a także wycieczki rowerowe ścieżką prowadząca przez piękny las wzdłuż morza. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości