Kaśka Sochacka osiągnęła sukces w "Mam Talent!" i zniknęła. "Droga była kręta i wyboista"

Kaśka Sochacka osiągnęła sukces w "Mam Talent"
Kaśka Sochacka osiągnęła sukces w "Mam Talent"
Źródło: "Co Za Tydzień"
Kaśka Sochacka to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka sama komponuje i pisze teksty piosenek. Choć głośno zrobiło się o niej już w 2010 roku po sukcesie w programie "Mam Talent!", to jej kariera nabiera tempa właśnie teraz. Artystka jest w trakcie trasy koncertowej po Polsce.

Jednym z przystanków trasy koncertowej Kaśki Sochackiej była Dąbrowa Górnicza. Ekipa programu "Co Za Tydzień" spotkała się z wokalistką podczas koncertu w tym mieście. Artystka opowiedziała o swojej drodze do sukcesu.

Kaśka Sochacka o karierze po "Mam Talent"

Nagradzana wokalistka Kaśka Sochacka przez lata pracowała na swoją pozycję po tym jak w 2010 roku dotarła do finału programu "Mam talent". Dziś sukces, do którego dążyła wytrwale, docenia szczególnie.

- Rzeczywiście droga była kręta i wyboista, bo od momentu podpisania kontraktu płytowego do momentu wydania płyty minęło 7 lat. To były trudne lata, ale wydaje mi się, że wszystko musiało się wydarzyć, wszystko musiało się tak potoczyć, żebym mogła dzisiaj śpiewać te piosenki. Trasa koncertowa dzień po dniu, spotkania z ludźmi, z tą reakcją publiczności, to zawsze jest coś takiego niesamowitego, takiego powiedziałbym magicznego - stwierdziła Kaśka Sochacka.

Kaśka Sochacka o swoich utworach
Kaśka Sochacka o swoich utworach
Źródło: "Co Za Tydzień"

Kaśka Sochacka o swoich utworach

Utwory Kaśki Sochackiej mają miliony wyświetleń w serwisach streamingowych. To, co urzeka jej fanów - to przede wszystkim poruszające teksty o związkach, współczesnych dylematach czy relacji z samym sobą. Skąd artystka bierze inspirację?

- Pisząc teksty, po prostu sugerowałam się tym, co tam mam gdzieś tam głęboko pochowane. Korzystałam ze swoich wierszy, które powstały przez lata. Stały się one dosyć uniwersalne i dużo ludzi się z nimi utożsamia. Mnie samą to zaskoczyło, ale to bardzo miłe - powiedziała piosenkarka.

Kaśka Sochacka pochodzi z Pradeł na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Znajomi i przyjaciele z rodzinnych stron kibicują jej poczynaniom.

- Było wielu moich znajomych, kolegów z klasy, którzy przyszli dzisiaj z żonami także się stresowałam dzisiaj, bo to zawsze jest trochę inaczej, jak wpadają bliscy. Ale cieszę się bardzo, że za chwilę pewnie się spotkamy, przybijemy piątki - dodała Kaśka Sochacka.

Tych, którzy chcieliby w kameralnych salach posłuchać utworów Kaśki Sochackiej, zachęcamy do udziału w koncertach. Wokalistka w ciągu najbliższych dwóch miesięcy odwiedzi ponad 20 miast w Polsce.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości