Materiał promocyjny

Malo Clinic świętuje 15-lecie. To oni odmienili życia Polaków w cyklu "Metamorfoza uśmiechu"

Malo Clinic świętuje jubileusz
Malo Clinic świętuje 15-lecie. To oni odmienią życia Polaków w cyklu "Metamorfozy uśmiechu"
Źródło: "Co Za Tydzień"
Któż nie marzy o uśmiechu niczym z hollywoodzkich filmów? Malo Clinic to klinika stomatologiczna, która działa w Polsce od 15 lat. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki, by zadbać o uśmiechy klientów, którzy z zabiegów wychodzą wyraźnie odmienieni. Przekonali się o tym m.in. bohaterowie cyklu "Metamorfoza uśmiechu", który można oglądać w programie "Dzień Dobry TVN". Niedawno Malo Clinic hucznie świętowała jubileusz.

Malo Clinic to klinika stomatologiczna, która została założona w 1995 roku w Lizbonie. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej placówki: "Dzięki nowym technikom chirurgicznym opracowanym przez portugalski zespół medyczno-kliniczny, Malo Clinic jest dziś światowym liderem w implantologii i rehabilitacji stomatologicznej".

Malo Clinic ratuje uśmiechy bohaterów w cyklu programu "Dzień Dobry TVN"

Malo Clinic świętuje 15-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji w warszawskiej klinice odbył się Dzień Otwarty.

Pokazaliśmy pacjentom, jak działa nasza klinika. Zaprosiliśmy do miejsc, do których nie mają dostępu na co dzień. Można było przejść przez wszystkie etapy naszej pracy, począwszy od konsultacji po efekt końcowy, czyli wykonanie pięknego uśmiechu
- powiedział lek. dent. Armando Lopes — dyrektor medyczny Malo Clinic Polska.

Lekarz zaprosił kamery programu "Co Za Tydzień" do jednego z najważniejszych miejsc w całej placówce. Opowiedział o innowacyjnej technice protetycznej, która wykonywana jest w klinice.

Jesteśmy w gabinecie chirurgicznym, gdzie wykonujemy m.in. zabiegi metodą All on Four. Jest to rozwiązanie dla pacjentów, którzy nie mają zębów lub mają ich bardzo mało. Najpierw usuwamy pozostałe zęby, następnie wszczepiamy cztery tytanowe implanty, które zastępują korzenie zębów i utrzymują nowe zęby. Wszystko dzieje się jednego dnia. Rano robimy zabieg, popołudnie robimy zabieg.

Między innymi takie zabiegi przechodzą pacjenci kliniki i możemy je obserwować w cyklu Dzień Dobry TVN pod tytułem "Metamorfoza uśmiechu". Więcej o bohaterach programu opowiedział Bartek Jędrzejak.

"Najpierw ci ludzie przychodzą smutni, zgarbieni, z niskim poczuciem własnej wartości, niechętni do rozmowy, niechętni do pokazywania się przed kamerą, wstydzą się, ukrywają różne pozycje, żeby tylko nie było widać, że to uzębienie nie jest najlepsze. Po czym, jak pojawia się ten piękny, zdrowy hollywoodzki uśmiech, ci ludzie natychmiast zyskują pewność siebie, uśmiech, energię, świetnie się z nimi rozmawia. Sami mówią, że zmienia się ich życie" - powiedział dziennikarz.

Malo Clinic świętuje jubileusz!

Urodziny zakończyła uroczysta gala z udziałem gwiazd i zaproszonych gości. A jak stomatologia zmieniła się przez te ostatnie 15 lat?

"Jesteśmy naprawdę światową czołówką jeżeli chodzi o stomatologię. I patrząc wstecz, robiliśmy więcej protez ruchomych, robiliśmy takie korony, które nie wyglądały zbyt naturalnie. Teraz pacjenci szukają tak naprawdę takiego leczenia, które im zapewni komfort i które im zapewni wysoką estetykę. Więc rzeczywiście rozwija się bardzo leczenie implantologiczne i tym głównie w Malo Clinic się zajmujemy. Ale tak naprawdę oferujemy cały wachlarz usług przez leczenie ortodontyczne, przez takie wysokoestetyczne licówki, protetykę. Tak że pacjent u nas znajdzie, myślę, wszystko, czego mu potrzebuje" - wyjaśniła lek. stom. Anna Grabowska.

A relację z tego niezwykłego wydarzenia możecie obejrzeć w zamieszczonym fragmencie niedzielnego wydania programu "Co Za Tydzień"!

Źródło: "Co Za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości