Materiał promocyjny

Mobilna Żabka stanie tam, gdzie jej potrzebujesz. Kupisz w niej szybko przekąskę lub napój

Mobilna Żabka stanie tam, gdzie jej potrzebujesz
Festiwale muzyczne, koncerty czy imprezy plenerowe organizowane są często w miejscach, w których bardzo trudno znaleźć tradycyjny sklep. Z pomocą przychodzi Mobilna Żabka, w której zrobimy zakupy szybko i wygodnie bez potrzeby oddalania się od miejsca wydarzenia.

Mobilne Żabki staną tam, gdzie najbardziej tego potrzebujemy – na targach, koncertach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych. W przyszłości mobilne Żabki mogą pojawić się także w okolicach szkół i uczelni, a w sezonie urlopowym w miejscowościach letniskowych. O tym, jak wygodne jest to rozwiązanie, przekonali się uczestnicy tegorocznego Top of the Top Sopot Festival.

Mobilna Żabka na Top of the Top Sopot Festival

Mobilna Żabka to nowy, innowacyjny koncept sklepów sieci Żabka. Taki nowoczesny punkt sprzedaży pojawił się na tegorocznym Top of the Top Sopot Festival, na którym gościł już po raz drugi. Spragnieni i głodni uczestnicy i goście sopockiego festiwalu mogli szybko kupić napój czy ulubioną przekąskę.

Misją Żabki jest upraszczanie ludziom życia, dlatego staramy się być bardzo blisko ludzi. Ten sklep, który stoi za nami, to jest koncept Mobilnej Żabki, który pojawia się w takich miejscach, jak tutaj, czyli na różnego rodzaju koncertach, targach oraz imprezach sportowych, artystycznych i kulturalnych i przemieszcza się tak naprawdę po całej Polsce – wyjaśnia Jarosław Serednicki z firmy Żabka.

W Mobilnych Żabkach można kupić świeżo mieloną, aromatyczną kawę na wynos, idealne w upalne dni zimne napoje czy płynne przekąski Foodini. Na większy głód w mobilnej Żabce znajdziemy też hot dogi, a także gotowe burgery, kanapki lub sałatki Dobra Karma, dostępne oczywiście także w wersji wegetariańskiej.

EKOmat Żabki – oddajesz puszki i butelki, dostajesz żappsy

Innowacyjny, mobilny punkt sieci Żabka to nie jedyna inicjatywa stworzona z myślą o festiwalowiczach. Tuż obok stanął EKOmat – urządzenie, które pomogło uczestnikom festiwalu segregować śmieci, a tym samym – zadbać o środowisko. Korzystając z niego, nie tylko zyskujemy dodatkowe punkty w aplikacji Żappka, ale także wspieramy naszą planetę.

W Sopocie, ale również na wszystkich innych wydarzeniach staramy się promować odpowiedzialne postawy. EKOmat to urządzenie, opracowane przez naszą firmę umożliwiające klientom oddawanie butelek po napojach. Aby nagrodzić te postawy, każdy z nich otrzymuje żappsy w naszej aplikacji. Może je wykorzystać później do odbioru produktów w naszych sklepach – tłumaczy Katarzyna Przewęzikowska z firmy Żabka.

EKOmaty to innowacyjne narzędzie do recyklingu, dzięki któremu nagradzane są proekologiczne postawy. Jak działają te urządzenia? Do EKOmatu wkładamy plastikowe butelki oraz metalowe puszki o pojemności do 2,5 litra. Opakowania muszą być puste w środku i posiadać etykiety z kodami kreskowymi, które skanujemy, aby otrzymać punkty.

Myślę, że warto podkreślić, że od kiedy uruchomiliśmy pierwsze EKOmaty, zebraliśmy ponad 600 tysięcy butelek i ponad 270 tysięcy puszek z metalu – dodaje Katarzyna Przewęzikowska.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości