Zuzanna Kołodziejczyk z "Top Model" wyszła za mąż. Wybrała niezwykłą suknię ślubną

Zuzanna Kołodziejczyk z "Top Model" wyszła za mąż
Zuzanna Kołodziejczyk z "Top Model" wyszła za mąż
Źródło: X-NEWS
Zuzanna Kołodziejczyk z 3. edycji "Top Model" wyszła za mąż. Zwyciężczyni show pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Ona i jej ukochany powiedzieli sobie sakramentalne "TAK" po 10 latach znajomości. Modelka podkreśliła, że jej relacja rozwijała się swoim tempem i właśnie teraz przyszedł odpowiedni czas na zalegalizowanie związku.

Zuza Kołodziejczyk mimo ogromnego sukcesu i zastrzyku popularności po wygranej w "Top Model" strzegła swojego prywatnego życia. Przez ostatnie kilka tygodni brakowało jej aktywności w mediach społecznościowych. Modelka dała znać fanom, co u niej słychać. "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" - napisała na InstaStories.

Zuzanna Kołodziejczyk wyszła za mąż. Jak wyglądała w sukni ślubnej?

Modelka pokazała zdjęcie z uroczystości. Zaskoczyła wyborem ślubnej kreacji. Często gwiazdy mają na sobie stylizacje, które widoczne są już z daleka, a Zuzanna założyła prostą białą sukienkę z golfem, którą przełamała jednak pokaźnym welonem. Mimo wszystko trzymała się klasyki. Zrezygnowała z wielu zdobień, koronek, wycięć i innych rozwiązań.

Jej wybrankiem jest Robbie Rabane, który jest znanym w sieci DJ-em. Gwiazda "Top Model" opowiedziała o swoim związku i dojrzewaniu do zawarcia małżeństwa.

Podobno prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo. Po 10 latach naszej znajomości, 8 latach bycia razem, 5 latach od pierwszych oświadczyn i kilku godzinach od drugich - w miniony weekend zalegalizowaliśmy nasz związek w obecności naszych najbliższych. Jesteśmy przeszczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa. Przesyłamy mnóstwo dobrej energii i ściskamy Was mocno! 
- pochwaliła się na Instagramie.

Świeżo upieczonym małżonkom przekazała gratulacje m.in. Katarzyna Sokołowska i Maffashion oraz Michał Piróg.

Marcin Tyszka o nowym sezonie "Top Model"
Marcin Tyszka, Top Model
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zuzanna Kołodziejczyk. "Top Model", Instagram, życie prywatne

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Zuza Kołodziejczyk przeszła ogromną metamorfozę w programie "Top Model". Nie chodzi tylko o wygląd, ale nabywanie wiary w siebie. Dziewczyna miała trudności z zaakceptowaniem swojego ciała. Jurorzy na początku też obawiali się, czy ma predyspozycje do bycia modelką. W show wspierał ją Michał Piróg oraz jej siostra-bliźniaczka Tamara. Z czasem uczestniczka udowodniła, że może sporo osiągnąć w tej branży. Do dziś bierze udział w sesjach fotograficznych i różnych modowych kampaniach reklamowych.

Na Instagramie gwiazda "Top Model" porusza różne tematy związane z akceptacją ciała. Na przykładzie siebie i swojej siostry pokazała, że nawet bliźniaczki mogą się od siebie sporo różnić i że różne kształty mogą być piękne. Zuzanna Kołodziejczyk jest bardzo związana ze swoją siostrą. Bliźniaczki przechodzą teraz trudny okres, bo Tamara postanowiła zamieszkać w innym kraju.

"Mam w sobie mnóstwo skrajnych emocji z tego powodu. Wszystko będzie inaczej. Będziemy daleko od siebie i pewnie będziemy widywały się raczej od święta. Ale tak wybrała i będę ją wspierać z całego serca, bo chcę, żeby była szczęśliwa. O to przecież w życiu chodzi. Przed nami po prostu nowy etap. Nadal wszystko zależy w nim od nas" - wyznała Zuza Kołodziejczyk na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości