Nowa pasja miłośników skituringu. Aplikacja Storytel to pozycja obowiązkowa na stoku

Skituring - nowe hobby miłośników sportów zimowych
Szklarska Poręba przyciąga miłośników narciarstwa biegowego, zjazdowego, a także coraz popularniejszego - skiturowego. Co w skiturach jest tak wciągającego? Dla wielu miłośników sportów zimowych ten sposób aktywności łączy to, co najlepsze w ćwiczeniach, relaksie i… książkach.

Skitouring łączy w sobie elementy górskiej turystyki i narciarstwa. Ten rodzaj aktywności sprawił, że miłośnicy sportów zimowych mogą zdobywać górskie szczyty i zachwycać się przyrodą w akompaniamencie ulubionych słuchowisk i audiobooków. Wszystko dzięki ogromnej bibliotece aplikacji Storytel. 

Skituring i relaks dla duszy. Jak Storytel zmienia oblicze zimowych sportów?

Kamery "Co za Tydzień" bacznie obserwowały to, co dzieje się w Szklarskiej Porębie. To właśnie tam przybywają miłośnicy sportów zimowych z całego kraju. Piękne trasy, okolica i wyjątkowa narciarska infrastruktura sprawiają, że Dolny Śląsk jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków turystycznych i wypoczynkowych. To właśnie tam podczas "Projektu Zima", zaprezentowano szereg udogodnień dla tych, którzy dużo czasu spędzają na aktywnościach fizycznych. 

- W skiturach wspaniała jest ta wolność, że mogę udać się poza miasto i przemierzać kilometry. Robić to, co lubię, czyli spędzać aktywnie czas i słuchać wspaniałych audiobooków. Włączyć aplikację Storytel. [...] Jeżeli jesteśmy na trasie i nie mamy zasięgu, to możemy śmiało ściągnąć wcześniej różne tytuły. Aplikacja ma do wyboru kilkaset tysięcy różnych słuchowisk, więc śmiało można wybrać coś dla siebie. Ostatnio słuchałam wzruszającego e-booka 'Niekompetentni' z Sandrą Drzymalską i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych. Bardzo wciągająca, pięknie opowiedziana historia. Tutaj możemy połączyć obie rzeczy. Coś wspaniałego, przyjemnego dla ucha z aktywnością fizyczną - powiedziała Bogna Olesiak, miłośniczka narciarstwa skiturowego. 

Storytel - przepis na relaks na łonie natury

Storytel to idealna alternatywa dla tych, którzy preferują wypoczynek z dala od zgiełku. Górskie wycieczki w pojedynkę w akompaniamencie kryminałów, powieści, czy słuchowisk to jedynie kilka z możliwości oferowanych przez Storytel. Aplikacja zachęca użytkowników niezwykle bogatą ofertą. Znajdziemy w niej 21 różnych kategorii dla dorosłych i dla dzieci. Audiobooków i słuchowisk z udziałem nawet kilkudziesięciu aktorów można słuchać nie tylko w domu, ale też w samochodzie i wędrując wysoko w górach. Tym bardziej aplikacja Storytel przypadła do gustu pasjonatom skituringu. Pokonując piękne górskie przestrzenie, mogą bowiem słuchać ulubionych audycji i audiobooków. 

Storytel to pierwsza na świecie cyfrowa usługa abonamentowa, umożliwiająca streaming audiobooków na telefonach i tabletach. To także ponad 400 000 tytułów w tym te na wyłączność, powstałe na zlecenie Storytel Originals. 

Co ciekawe, miłośnicy górskich wycieczek i słuchania audiobooków nie muszą martwić się o brak zasięgu. Aplikacja Storytel oferuje bowiem możliwość pobrania wybranych przez siebie pozycji na urządzenie. Dzięki temu nawet najdalsza wyprawa może być udoskonalona wyjątkowym głosem ulubionego aktora, czy niesamowitą historią bliskiemu sercu autora książki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości