Materiał promocyjny

Piękny uśmiech w jeden dzień? Z zespołem Malo Dental to możliwe!

Paradontoza - jak odzyskać piękny uśmiech?
Specjaliści Malo Dental znów osiągnęli imponujący efekt. Klinika stomatologiczna może pochwalić się już całym gronem szczerych i pięknych uśmiechów swojego autorstwa. Tym razem do metamorfozy zgłosił się fotograf filmowy, Jarosław Sadkowski. Jego głównym problemem były ubytki i źle ustawiona szczęka. Efekt jest powalający!

Piękny uśmiech może całkowicie odmienić wygląd. Pacjenci po metamorfozie Malo Dental deklarują znaczny wzrost pewności siebie i swobodę w kontaktach międzyludzkich. Osiągnięcie w pełni zdrowych zębów jest możliwe dzięki interdyscyplinarnej współpracy grupy specjalistów. W przypadku Jarosława Sadkowskiego zdecydowanie była to praca zespołowa.

Paradontoza - jak odzyskać piękny uśmiech?

Czarujące uśmiechy na planach filmowych Jarosław Sadkowski fotografuje od 30 lat. Sam swoją mimikę trzymał zwykle na wodzy, bo wygląd uzębienia pozostawiał wiele do życzenia. Problemem była paradontoza. To choroba, na którą szczególnie są narażeni ci, u których problem pojawił się wcześniej w rodzinie. Towarzyszy mu nawracające zapalenie dziąseł, nieświeży zapach z ust, chwianie się zębów lub ich utrata.

Ostatni etap dotknął właśnie Jarosława Sadkowskiego. Choroba postępowała u niego w zawrotnym tempie, dlatego jego pewność siebie w kontaktach z ludźmi była mocno ograniczona, co utrudniało mu pracę. Między innymi z tego powodu fotograf zgłosił swoją chęć przejścia metamorfozy.

- Teraz noszę protezę, ale mam świadomość, że już jedyneczka zaczyna się chwiać, za chwilę będzie się chwiała druga i tak dalej. To jest ciągłe myślenie o tym. To jest bardzo intymna rzecz - mycie tej protezy po posiłkach, zastanawianie się, czy ktoś ci się nie patrzy w usta, bo coś się wydarzyło takiego, czego nie kontrolujesz. To jest mega stresujące - mówił pacjent jeszcze przed oddaniem w ręce specjalistów Malo Dental.

Czym jest metoda All-on-four?

Te stresy są już dla fotografa przeszłością, bo oto zachwyca nowym, zdrowym, równym uśmiechem. Wszystko dzięki odpowiedniej diagnostyce i innowacyjnej, kompleksowej i interdyscyplinarnej metodzie leczenia, opracowanej przez światowej sławy lekarzy.

- Nasz organizm jest jedną całością. My nie składamy się oddzielnie z głowy, oddzielnie z zębów i oddzielnie z całej reszty. Jesteśmy jedną całością i podchodząc do zdrowia pacjenta tylko tak należy go postrzegać - przekonuje Piotr Komorowski, osteopata i terapeuta manualny.

Metodę nazwano FIDO (Funkcjonalną Integracją Dentystyki i Osteopatii), która łączy leczenie zębów z innymi aspektami zdrowia.

- Pacjent w konsekwencji paradontozy ma ruszające się zęby. Ta choroba skutkuje utratą zębów, jest więc bardziej dotkliwa niż próchnica. Wykonaliśmy zabieg metodą All-on-four. Usunęliśmy ruszające się zęby. Na podstawie wszczepionych implantów zbudowaliśmy pełne uzębienie - tłumaczy dr Nuno Reborado, chirurg i implantolog.

Tym sposobem jednego dnia, w ciągu czterech godzin, specjaliści odmienili życie kolejnego pacjenta.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości