Wiktoria i Sevag z "HP" wspominają program. Co zapamiętali najbardziej?

Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu
Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu
Źródło: "Co za Tydzień"
W wakacyjne weekendy turyści odwiedzający niektóre nadmorskie miejscowości mają niepowtarzalną okazję, by spotkać gwiazdy stacji TVN. W Kołobrzegu, w miasteczku "Projektu Plaża" gośćmi była zwycięska para 5. edycji "Hotelu Paradise". W rozmowie z Olivierem Janiakiem zdradzili, jak czuli się w hotelu pełnym kamer śledzących każdy ich ruch.

"Projekt Plaża" to cykl imprez, które od lat przyciągają turystów z całej Polski. W trakcie dziewięciu wakacyjnych weekendów ekipa TVN, Eurosport i Playera przemierza wybrzeże i odwiedza najpopularniejsze nadmorskie kurorty. W tym roku motywem przewodnim "Projektu Plaża" jest sport. Jednak poza poznaniem morskich dyscyplin, turyści mają okazję spotkać się z gwiazdami. W kołobrzeskiej edycji "Projektu Plaża" wzięli udział zwycięzcy 5. edycji "Hotelu Paradise" - Wiktoria i Sevag.

"Hotel Paradise". Wiktoria i Sevag o codzienności w towarzystwie kamer

W miasteczku "Projekt Plaża" w Kołobrzegu nie mogło zabraknąć wyjątkowych gości. Tym razem na wydarzeniu zjawili się zwycięzcy 5. edycji "Hotelu Paradise". W rozmowie z Olivierem Janiakiem Wiktoria i Sevag zdradzili, jak czuli się w towarzystwie kamer. Czy nieustanny monitoring przyprawiał ich o zawrót głowy?

- Mi szybko przeszło. Pierwszego dnia miałem tak, że trochę się stresowałem, a potem to na luzie, zapomniałem całkiem, że tam są kamery - przyznał Sevag.

Dla Wiktorii obcowanie z kamerami było znacznie trudniejsze. Wyznała, co było powodem brania pryszniców w bikini.

- Ja w niektórych sytuacjach nie zapominałam, np. pod prysznicem kąpałam się jednak w bikini. Nie dało się o tym zapomnieć, ale wiem, że niektórzy tak robili. Ale tak w przeciągu tygodnia poczułam się bardziej swobodnie. Na początku trochę się stresowałam. Potem widziałam w komentarzach, że ludzie piszą, że Wiktoria siedzi w dziwnych pozach tak jakby w ogóle się nie krępowała - stwierdziła Wiktoria z "Hotelu Paradise".

Dla Sevaga najważniejszą wartością dodaną po programie okazali się ludzie. Do końca życia będzie wspominał wspólne imprezy. Wyznał ponadto, że dla niego najtrudniejszy był powrót do rzeczywistości.

- Gdy dostałem telefon do ręki, siedziałem z nim kilka godzin - dodał.

Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu
Hotel Paradise
Źródło: "Co za Tydzień"

"Hotel Paradise". Sevag pochwalił się nową dziewczyną

Zwycięzców 5. edycji "Hotelu Paradise" faktycznie łączy jedynie przyjaźń. Sevag zdradził niedawno, że jego serce jest już zajęte i to nie przez uczestniczkę show. Mężczyzna opublikował zdjęcie długowłosej kobiety, którą trzyma za rękę na tle nadmorskich krajobrazów. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził szczegóły relacji.

- To trwa już ponad miesiąc. Niedługo podzielę się na Instagramie ze wszystkimi, z kim się spotykam - napisał w odpowiedzi na pytanie.

Sevag z "Hotelu Paradise" pokazał dziewczynę
Sevag z "Hotelu Paradise" pokazał dziewczynę
Źródło: Instagram @sevcio_hotelparadise5_official
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości