Materiał promocyjny

Tomasz Ciachorowski wyjawił sekret zniewalającego uśmiechu. Zobaczcie, co powiedział

Gwiazdy chętnie dbają o jakość swoich uśmiechów Philips Sonicare
Źródło: Co Za Tydzień TVN
Tomasz Ciachorowski nie ukrywa, że idealny uśmiech to jego prawdziwy klucz do sukcesu. Na co dzień w dbaniu o śnieżnobiałe zęby aktora pomaga innowacyjna szczoteczka soniczna od Philips Sonicare.

Marka Philips Sonicare dzięki zaawansowanym szczoteczkom sonicznym pomaga zadbać o zdrowy i piękny uśmiech. To produkt bezpieczny i odpowiedni dla każdego, a także dobry pomysł na prezent, np. z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Gwiazdy dobrze wiedzą, ile znaczy idealnie zadbany uśmiech

Marka Philips Sonicare podczas dnia prasowego w Warszawie zaprezentowała nowoczesną gamę szczoteczek sonicznych. Przy okazji tematu, czyli jak zadbać o piękny uśmiech, zapytaliśmy gwiazdy, czy w ich życiu jest on ważny.

- Nie trzeba mnie specjalnie rozweselać. Ja jestem raczej radosną osobą i optymistycznie nastawioną do życia. Korzystam z tego uśmiechu. Wykorzystuję uśmiech w różnych sytuacjach i wydaje mi się, że bardziej się opłaca być miłym, serdecznym. Chciałbym, żebyśmy żyli w takiej rzeczywistości, że podchodzę do kogoś na ulicy i mówię: "Cześć, fajnie wyglądasz", "super się ubrałeś", albo "miło cię poznać" - mówił Tomasz Ciachorowski w rozmowie z Olivierem Janiakiem i po chwili dodał:

Chciałbym, żebyśmy byli dla siebie bardziej otwarci i częściej się do siebie uśmiechali. 

A jak należy właściwie zadbać o uśmiech?

- Żeby zachować piękny, biały uśmiech, musimy regularnie przychodzić na profesjonalną higienizację jamy ustnej do swojej higienistki. Musimy szczotkować zęby co najmniej dwa razy dziennie. Musimy też pamiętać o nitkowaniu zębów, zachować zdrową dietę, nawadniać organizm i unikać palenia papierosów - wyjaśniała Ilona Filianets, higienistka stomatologiczna.

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare to nowy wymiar dbania o uśmiech

W dbaniu o zdrowy i biały uśmiech mogą pomóc szczoteczki soniczne od marki Philips Sonicare. Ich innowacyjna technologia sprawia, że ich użytkownicy doświadczają realnej różnicy w myciu zębów.

- Ważny jest też wybór szczoteczki do zębów. Wejście w świat szczoteczek sonicznych to jest gwarancja pięknego, ale przede wszystkim zdrowego uśmiechu. To jest też gwarancja takiego uczucia doczyszczenia zębów. Na co dzień mamy gładkie zęby. To nie jest tak, że mamy je szorstkie, ale [po użyciu szczoteczki sonicznej - przp. red.] tę różnicę bardzo wyraźnie czuć. Dlatego warto zawsze holistycznie patrzeć na higienę jamy ustnej ze szczoteczkami sonicznymi Philips Sonicare - tłumaczył Krzysztof Pągowski, specjalista Philips Sonicare.

Zachwyt nad szczoteczkami Philips Sonicare podziela także Jan Dąbrowski, który od pewnego czasu jest użytkownikiem szczoteczki sonicznej.

- Fajna jest ta szczoteczka w tym, że ma tę aplikację, która pomaga mierzyć czas mycia. Pokazuje też jakie obszary zębów myjemy. Kiedyś mi się wydawało, że myję długo zęby. Ta szczoteczka mi pokazała, ile tak naprawdę powinienem myć zęby i jak powinienem je myć - mówił influencer.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości