Co Za Tydzień

Agnieszka Dygant o sukcesie "Niani". "Lubimy kibicować komuś, kto nie ma fajnej sytuacji"

Co Za Tydzień

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Co za Tydzień"
Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska

Niedawno swoją premierę miał multimedialny e-book "Zawód: producentka" - czyli wywiad rzeka z producentką Dorotą Kośmicką, która odpowiada za wiele produkcji stacji TVN. Spod jej ręki wyszły m.in. seriale "Motyw", "Druga szansa" oraz "Tajemnica zawodowa", a także wielki hit sprzed lat - "Niania". Na premierze nie mogło zabraknąć najważniejszych nazwisk z branży telewizyjnej.

Topowe polskie aktorki oraz najlepsi polscy aktorzy przybyli na premierę wydawnictwa "Zawód: producentka" - wywiadu-rzeka z Dorotą Kośmicką, która stoi za sukcesem wielu seriali. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć ekipy programu "Co za Tydzień".

Małgorzata Kożuchowska o roli, jaką producent odgrywa w karierze aktora

Małgorzata Kożuchowska jest wziętą aktorką nie tylko telewizyjną, ale także filmową i teatralną. Ma za sobą liczne role, a co za tym idzie - ogromne doświadczenie w pracy na planie zdjęciowym. Aktorka opowiedziała o tym, jak ważny w rozwoju kariery może być dobry producent.

- Dorota jako producent jest taką głową i mózgiem całego projektu. To jest ktoś, kto kreuje rzeczywistość. I jeśli masz szansę z kimś takim się spotkać i ten ktoś w tobie też znajdzie pokrewną duszę i chce z tobą pracować, i chce szukać dla ciebie ról i projektów, to myśli też o twoim rozwoju, żeby te kolejne role były coraz bardziej zaskakujące. To jest wielkie szczęście. A jeśli jest się już tyle lat na rynku i ma się takie doświadczenie, i zagrało się tyle ról i w serialach, i w filmach, i na deskach, to jest bardzo ważne dla aktora, żeby miał takiego partnera - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

O swoich doświadczeniach z planu opowiedział również Michał Czernecki. Dlaczego nie zgadzał się z decyzją Doroty Kośmickiej, dotyczącej jego roli w serialu "Motyw"? Przekonacie się, oglądając fragment niedzielnego wydania "Co za Tydzień". A serial "Motyw" możecie obejrzeć na platformie Player.pl.

Gwiazdy na premierze e-booka "Zawód: Producentka"
Gwiazdy na premierze ebooka "Zawód: Producentka" Źródło: "Co za Tydzień"

Agnieszka Dygant o sukcesie "Niani"

Serial komediowy "Niania" swoją premierę miał w 2005 roku. Mimo to wciąż bawi do łez, zyskując coraz to nowe grono fanów. Niezaprzeczalnie gwiazdą tejże produkcji była Agnieszka Dygant, która wcieliła się w rolę tytułowej niani - Franciszki Maj. Aktorka zdradziła, skąd wynika tak ogromny sukces serialu. Wspomniała również o początkach swojej współpracy z Dorotą Kośmicką.

- Lubimy kibicować komuś, kto nie ma fajnej sytuacji. Tak jak w "Niani" - bohaterka trafia do bardzo bogatego domu, a jest z zupełnie innych kręgów. Kibicujemy, bo chcemy, żeby się udało. To jest stare jak świat, ale zawsze chwyta. Jak poznałam Dorotę i zaczęłam z nią pracować, to pierwszy raz spotkałam się z taką atencją producenta do aktora. Ona mi dodała dużo pewności siebie - powiedziała Agnieszka Dygant.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Co za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości