Co Za Tydzień

Co Za Tydzień. Aktorzy na planie serialu "Bunt". "Każdy ma jakieś rysy w swojej przeszłości"

Co Za Tydzień

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Serial TVN "Bunt". Jan Wieczorkowski w roli głównej

Na antenie TVN oraz w Playerze można oglądać nowy serial. Jan Wieczorkowski wciela się w postać charyzmatycznego dyrektora i pedagoga ośrodka wychowawczego. Każdy z jego podopiecznych skrywa swoją mroczną tajemnicę. Kamera Co Za Tydzień zarejestrowała aktorów na planie serialu.

Serial "Bunt" opowiada o losach wychowanków młodzieżowego ośrodka wychowawczego, w którym rządzi apodyktyczna pani dyrektor. Nastolatkowie mają już dosyć jej rządów i chcą powrotu dawnego dyrektora, który zaszył się daleko od nich z powodu tragedii z przeszłości.

Obsada serialu "Bunt". Doświadczeni aktorzy vs nowe twarze

W roli wychowawców możemy podziwiać wielu aktorów znanych z produkcji TVN i nie tylko. Główną rolę otrzymał Jan Wieczorkowski. Obok niego zobaczymy m. in. Monikę Buchowiec, Magdalenę Turczeniewicz, Krzysztofa Piątkowskiego. Grupę wychowanków reprezentują: Natalia Jędruś, Maciej Kucharski, Ola Grabowska, Maciej Kosiacki.

"'Wilk' to charyzamtyczna postać. Jest dyrektorem i pedagogiem w ośrodku wychowawczym. Zanim zaczął studiować, to tułał się po domach dziecka, poprawczakach, później trafił też do takiego ośrodka wychowawczego, gdzie go naprostowano. Po latach wrócił tu, aby pomagać dzieciakom z problemami, jakie sam miewał" - opowiedział Jan Wieczorkowski o swojej roli.

Co Za Tydzień: serial "Bunt". Jan Wieczorkowski w charyzmatycznej roli
Co Za Tydzień: serial "Bunt". Jan Wieczorkowski w charyzmatycznej roli Źródło: Co Za Tydzień

"Ten serial jest o trudnej młodzieży, ale tak naprawdę chodzi o to, że każdy z nas ma jakieś rysy na swojej duszy, na swojej przeszłości, z jakimi prędzej czy później będzie się musiał rozprawić" - wyjaśniła Natalia Jędruś, młoda aktorka wcielająca się w nastolatkę o imieniu Róża.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości