Co Za Tydzień: Rafał Królikowski o roli celebryty w spektaklu "Niepamięć"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Spektakl "Niepamięć". Rozmowa z Magdaleną Kumorek i Rafałem Królikowskim

Rafał Królikowski jest odtwórcą roli celebryty w spektaklu "Niepamięć", który będzie można obejrzeć w Teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie. U boku Rafała Królikowskiego zobaczymy m. in. Magdalenę Kumorek i aktora znanego z serialu "Behawiorysta".

Spektakl "Niepamięć" zobaczymy w Teatrze Garnizon Sztuki. W obsadzie: Karolina Gorczyca, Magdalena Kumorek, Agnieszka Więdłocha, Krzysztof Czeczot, Rafał Królikowski, Marcin Korcz i Krystian Pesta. Artyści wystąpią 2 lutego dla WOŚP.

Spektakl "Niepamięć" - zmienna obsada

W spektaklu obsada nie jest stała. Agnieszka Więdłocha pojawia się w sztuce na zmianę z Karoliną Gorczycą. Tak samo jest z Krzysztofem Czeczotem, który wymienia się rolą z Rafałem Królikowskim. Aktorzy wcielają się w postać celebryty.

- Reprezentuję to środowisko, trochę wiem, jak to jest, ale postawiliśmy na to, aby było to jak najbardziej prawdziwe - wyznał Rafał Królikowski, odpowiadając na pytanie, jak czuje się w takiej roli.

Krystian Pesta - o roli w "Behawioryście"

Krystian Pesta jest gwiazdą nowego serialu TVN - "Behawiorysta". Aktor wciela się w dość mroczną i skomplikowaną postać. Na deskach Garnizonu Sztuki będzie mógł pokazać zupełnie inną odsłonę swojej osobowości. W sztuce zagra również Magdalena Kumorek, która nawiązała do tego, że aktorzy wplatają w swoje wypowiedzi wątki dotyczące np. bieżącej sytuacji w kraju.

- Gram dziewczynę, która zmieniła zawód i teraz uczy muzyki w szkole. Marcin Korcz pozwolił sobie na szybki wtręt 'No teraz jej obcięli pensję'. Publiczność ryknęła śmiechem, bo wszyscy wiedzieli, o co chodzi - powiedziała aktorka w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości