Co 11 lutego w "Co Za Tydzień"? Projekt Zima w Ustroniu, wizyta na pokazie mody

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" m.in. Projekt Zima w Ustroniu, a także wizyta na pokazie mody. W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 11 lutego o 12.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Raper Michał "Mata" Matczak w programie "Autentyczni"
Źródło: TVN

Projekt Zima w Ustroniu

Ekipa programu "Co Za Tydzień" zawitała do miasteczka TVN na górną stację kolei linowej Czantoria w Ustroniu, województwo śląskie. Na każdego, kto odwiedził Projekt Zima, czekały konkursy z nagrodami, darmowa szkółka narciarska, rozgrzewka na stoku, slalom czy też gorąca herbata. O świetne atrakcje zadbali też sponsorzy w swoich strefach. Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników muzyki.

W miasteczku TVN odbył się też wyjątkowy koncert. Na scenie wystąpił Stanisław Karpiel-Bułecka, a obecnie Staszek z Gór. To nie tylko wszechstronny muzyk, ale także utalentowany sportowiec i prawdziwy ambasador Zakopanego. 

Pokaz nowej kolekcji Deni Cler

Pokaz nowej kolekcji Deni Cler na wiosnę i lato odbył się pod hasłem "Giardino dell`Eden". Ta kolorowa opowieść o baśniowym rajskim ogrodzie przeniosła widzów w modową podróż pełna inspiracji kolorystycznych i krawieckich. Na pokazie zjawiła się z kamerami ekipa programu "Co Za Tydzień". Tam spotkała wiele polskich gwiazd zainteresowanych modowymi nowinkami. W programie rozmowy z Agnieszką Więdłochą, Katarzyną Zawadzką czy Danutą Stenką.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości