Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 14 lipca o 11.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.
Na planie nowego klipu Julii Wieniawy
Julia Wieniawa powraca na muzyczną scenę piosenką "Sobą tak". Singiel, do którego powstał też teledysk, to efekt współpracy wokalistki z Jeremim Sikorskim i grupą Wolf House.
Zobacz wywiady z gwiazdami i relację z wizyty na planie w naszym programie.
Imieniny Jana Kochanowskiego
29 czerwca miały miejsce najhuczniej obchodzone imieniny w Warszawie. Literacki piknik Biblioteki Narodowej odbył się w tym roku już po raz dwunasty, a jego bohaterem był Czesław Miłosz.
Imieniny Jana Kochanowskiego przyciągają wielu gości, którzy są tu mile widziani. Ważną częścią tego dnia jest mecz poetycki. Dwie drużyny rywalizują na najbardziej porywające interpretacje.
Zobaczcie relację z wydarzenia u w programie "Co Za Tydzień".
Projekt Plaża w Świnoujściu
Projekt Plaża zawitał do Świnoujścia. W plażowym miasteczku nie zabrakło aktywności. Także tych sportowych. Supy, ścianka wspinaczkowa czy siatkówka plażowa. Nie ważne co, ważne, by trochę się poruszać.
Obok plażowych aktywności - spotkania z ciekawymi gośćmi. Karolina Brodnicka w sieci znana jest jako "Nieuczesana" - to jedna z najpopularniejszych polskich streamerek, która na swoje transmisje przyciąga tysiące widzów. W Internecie zajmuje się jedną ze swoich największych pasji - grami wideo.
Karierę w Polsce zaczyna również Teo Tomczuk. To osiemnastoletni wokalista, który urodził się w Norwegii, dokąd jego rodzice i starsza siostra wyjechali w 2004 roku. Śpiewa od najmłodszych lat. Już Jako jedenastolatek wystąpił pierwszy raz przed publicznością podczas lokalnego konkursu talentów. W tym roku powalczy o Bursztynowego Słowika.
Zobaczcie rozmowy z gośćmi Projektu Plaża w niedzielnym wydaniu programu "Co Za Tydzień".
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na Instagramie, Facebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.
Czytaj też:
- Gwiazda "Miasteczka Twin Peaks" zniknęła na długo. Teraz wróciła i każdy pyta, co się stało z jej twarzą
- Poznaliśmy szczegóły pogrzebu Jerzego Stuhra. Będzie bardzo nietypowo
- Pamiętacie, jak wyglądali kiedyś bohaterowie "Gogglebox"? Niektórych ciężko rozpoznać
Autor: Kamila Jamrożek
Źródło zdjęcia głównego: TVN