Gwiazdy o akcji "Podaruj Misia" 2023. Zdradziły kulisy projektowania maskotek

Gwiazdy o akcji "Podaruj Misia" 2023
Akcja "Podaruj Misia" rusza po raz 18. Jak co roku kamery programu "Co Za Tydzień" towarzyszyły ekipie podczas nagrań spotów promujących akcję. W tym roku cztery gwiazdy stworzyły wspólnie z projektantami swoje autorskie unikatowe misie. Dorota Szelągowska, Martyna Wojciechowska, Wojciech Kajdanowicz i Marta Kuligowska podzieli się swoimi wrażeniami.

Od lat misie Fundacji TVN stworzone przez gwiazdy stacji oraz znanych projektantów towarzyszą nam w święta Bożego Narodzenia. Dochód z tegorocznej edycji akcji zostanie przekazany na cele charytatywne Fundacji TVN. Zobacz, co powiedziały gwiazdy o swoich misiach.

Gwiazdy o akcji "Podaruj Misia" 2023

Jak co roku gwiazdy Fundacji TVN i znani projektanci stworzyli unikatowe misie, a fundusze zebrane z ich sprzedaży trafią na rzecz Fundacji TVN. Tym razem cztery nowe duety zaprojektowały maskotki. Są to:

 • Miś Dorotka - zaprojektowany przez Dorotę Szelągowską i Laurelle,
  • Miś Martyna - zaprojektowany przez Martynę Wojciechowską i Violę Piekut,
   • Miś Marta - zaprojektowany przez Martę Kuligowską i MMC Studio,
    • Miś Grzesiek - zaprojektowany przez Grzegorza Kajdanowicza i Balamonte.

     Dorota Szelągowska w rozmowie z ekipą programu "Co Za Tydzień" podzieliła się swoimi wrażeniami związanymi z projektowaniem misia. Jej pluszak to nie tylko zabawka, ale także podróż w czasie do dzieciństwa. Wyjaśniła, że dzięki akcji "Podaruj Misia", ma okazję dzielić się radością z innymi.

     Mam swojego misia i to jest uczucie niesamowite. To jest spełnienie ważenia z dzieciństwa. Pamiętam, jak miałam taką lalkę, swoją ulubioną. Była zrobiona z cebuli i z ołówka [śmiech]. Ten miś jest dużo ładniejszy [...] Miś, który jest elegancki, ale jednocześnie jest niesforny, bo pokazuje język
     - powiedziała Dorota Szelągowska.

     Martyna Wojciechowska zaprezentowała misia gotowego do przygód. Z wygodnym dresikiem, plecakiem i towarzystwem w postaci piernikowego ciastka. Podróżniczka wierzy, że widzowie również polubią tę sympatyczną postać.

     [...] Jest dresik, jest plecak, ponieważ misia jest gotowa do drogi. Ma nawet przyjaciela na podróż, czyli piernikowego ciastka. I już ją uwielbiam i wierzę, że wszyscy widzowie pokochają tego misia, tę misię
     - wyznała Martyna Wojciechowska.

     Wojciech Kajdanowicz opowiedział o swoich dylematach przy projektowaniu misia. Zastanawiał się nad wyborem stroju: sportowego czy klasycznego garnituru. Ostatecznie postawił na elegancję.

     Był pomysł na to, żeby to był miś w stroju sportowym. I był pomysł na to, żeby był w tym takim stroju, w którym państwo mnie bardziej kojarzycie i na co dzień występuję, czyli taki klasyczny garnitur. Biłem się z myślami, nie ukrywam, ale wyszło na to, że jednak stawiamy na ten outfit zawodowy
     - wyjaśnił dziennikarz TVN24.

     Marta Kuligowska zdradziła, że misie są częścią historii jej rodziny, a zaprojektowanie własnego misia to dla niej ogromne wyróżnienie.

     Misie w mojej rodzinie są od dawien dawna. Moje dzieci mają 16 lat i trochę zdradzę, że niektóre misie mają do tej pory. Więc jak teraz powiedziałam, że zaprojektuję misia, to był okrzyk radości. Najpierw mój, bo to dla mnie duże wyróżnienie i duża radość. Więc tak, mam misia, misia Marta i dla mnie to jest dlatego specjalna edycja
     - stwierdziła.
     Akcja "Podaruj Misia" 2023 - tak wyglądają misie TVN
     Akcja "Podaruj Misia" 2023 - tak wyglądają misie TVN
     Źródło: TVN

     Akcja "Podaruj Misia". Gdzie kupić i ile kosztują misie TVN w 2023 roku?

     Dlaczego warto włączyć się w tę wspaniałą, pełną ciepła akcję "Podaruj Misia"?

     - Te misie oprócz tego, że są piękne, cudowne, milutkie i fantastyczne, to one przynoszą prawdziwe szczęście i dobro. Dlatego, że one wspierają Fundację TVN, a Fundacja TVN robi rzeczy niesamowite — wyjaśniła Dorota Szelągowska.

     - Cel jest absolutnie szczytny, więc myślę, że jak zwykle, jak co roku razem zbierzemy całą masę pieniędzy dla Fundacji — dodał Wojciech Kajdanowicz.

     Sprzedaż limitowanej kolekcji pluszaków ruszy 1 grudnia w drogeriach Rossmann. Cena jednej maskotki to 70 złotych.

     Gwiazdy w akcji "Podaruj Misia" 2023
     Dorota Wellman w akcji "Podaruj Misia" 2023
     Grzegorz Kajdanowicz wziął udział w akcji "Podaruj Misia" 2023
     Dorota Szelągowska wzięła udział w akcji "Podaruj Misia" 2023
     Akcja "Podaruj Misia" 2023
     +3
     Zobacz galerię

     Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

     Czytaj też:

     Autor: Kamila Jamrożek

     Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości