Materiał promocyjny

"LEGO Masters" zaskoczy widzów. Marcin Prokop zdradził nam tajemnice produkcji

"LEGO Masters" – co czeka widzów w nowym sezonie? 
Kamery "Co za tydzień" gościły na planie programu "LEGO Masters", który już po raz kolejny zaprosił widzów do swojego niezwykłego i kreatywnego świata. W każdym odcinku pasjonaci tworzą konstrukcje, które mogą być inspiracją dla małych i dużych widzów. To jedyne w swoim rodzaju show, które podkreśla nie tylko kreatywność i zabawę, ale również naukę. 

Olivier Janiak już kolejny raz mógł zobaczyć z bliska zmagania uczestników z kultowymi klockami LEGO. Tym razem jednak nie był gościem specjalnym odcinka, a dziennikarzem prowadzącym rozmowy z jurorami, pasjonatami programu i Erykiem Gorczałem, który bacznie przyglądał się powstającej z klocków LEGO konstrukcji samochodu wyścigowego.  

Program "LEGO Masters" zachwyca widzów  

W rolę prowadzącego 4. edycję programu "LEGO Masters" ponownie wcielił się Marcin Prokop. Dziennikarz w rozmowie z Olivierem Janiakiem dla "Co za Tydzień" przyznał, że choć zadania bywają wyjątkowo trudne, w Polsce wciąż jest wiele utalentowanych i kreatywnych osób, które świetnie radzą sobie z najbardziej zawiłymi kwestiami. 

"Mam też tę przyjemność, że mam u swojego boku pewnego wyjadacza motoryzacyjnego, czyli Wojtka Łozowskiego, który jest jednym z jurorów. Pola zajmuje się trochę bardziej konstruowaniem, budowaniem i trochę bardziej takimi aspektami inżynieryjnymi. Jeśli chodzi o zapach benzyny i palonej gumy to w Wojtku mam swojego sprzymierzeńca i obydwaj jaramy się tym, co tu się będzie działo" – mówił Marcin Prokop.  

Gościem jednego z odcinków "LEGO Masters" był Eryk Goczał, zwycięzca ostatniego Rajdu Dakar.  

"Bardzo mi się tu podoba. Zwłaszcza że jako mały chłopiec też bardzo lubiłem budować samochodziki z klocków LEGO. Tutaj jest troszeczkę inny poziom, myślę, że musiałbym się trochę poduczyć, ale dobrze to wygląda" – powiedział.  

"LEGO Masters" – co czeka widzów w nowym sezonie? 

Program "LEGO Masters" to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Poza aspektami rozrywkowymi niesie bowiem za sobą również walory edukacyjne, które mogą pomóc dzieciom w rozwijaniu się poprzez twórczą zabawę.  

W nowym sezonie programu czekała na widzów wyjątkowa niespodzianka. Nowym jurorem został Wojciech Łozowski, czyli muzyk, artysta i pasjonat klocków LEGO.

"Miałem parę różnych zestawów, ale też sam tworzyłem w wolnej chwili różne kreacje. Bardzo lubiłem się sam ze sobą bawić. Nawet jak kumpli nie było, to ja w tych ludzikach znajdywałem postacie, którym nadawałem trochę życia i tworzyłem sobie małą fabułę. […] I różne tworzyłem sobie przygody. Nawet teraz też na stare lata, człowiek znowu sięgnął po parę zestawów. To wewnętrzne dziecko trzeba pielęgnować. […] „Ja jestem w programie od strony kreatywnej, od strony historii. Liczę i namawiam zawsze uczestników do tego, by wykorzystywali jak najbardziej szalone pomysły, które gdzieś kitrają w swojej wyobraźni. Ja będę je szanował i lubił" – powiedział w rozmowie z Olivierem Janiakiem. 

Program "LEGO Masters" zadebiutował na antenie TVN w 2020 roku. Od tego momentu systematycznie gromadzi tysiące widzów przed telewizorami. Jak do tej pory w roli jurorów i gości specjalnych mogliśmy zobaczyć takie sławy jak Kamil Bednarek, Czesław Mozil, Olivier Janiak, czy Karolina Malinowska-Janiak.  

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl/"Co za Tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości