Materiał promocyjny

Łukasz Fabiański i Łukasz Piszczek wspierali młode talenty na turnieju Sokoliki Cup

fab
Łukasz Fabiański i Łukasz Piszczek spotkali się z dziećmi na turnieju Sokoliki Cup
Źródło: "Co Za Tydzień"
Sokoliki Cup to turniej piłkarski dla dzieci, który od 3 lat organizowany jest przez firmę Sokołów. Finał tegorocznej edycji odbył się na stadionie Legii Warszawy, gdzie młodzi zawodnicy mieli okazję spotkać się z byłymi reprezentantami Polski - Łukaszem Fabiańskim i Łukaszem Piszczkiem. Wydarzenie ma na celu zainspirować dzieci do dalszego rozwoju i podążania za sportowymi marzeniami.

Sokoliki Cup to więcej niż tylko turniej piłkarski. To platforma umożliwiająca młodym ludziom rozwijanie swoich umiejętności, zdobywanie doświadczeń i podążanie za marzeniami. Firma Sokołów wspiera rozwój młodych talentów. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na stadionie Legii Warszawy i rozmawiała z byłymi piłkarzami, którzy są ambasadorami marki.

Łukasz Fabiański i Łukasz Piszczek o trunieju Sokoliki Cup

Na Sokoliki Cup dzieci nie tylko konkurują o trofea. Mają także okazję do spotkania z ambasadorami marki i byłymi reprezentantami Polski. Obserwacja młodych piłkarzy przez profesjonalistów jest nie tylko inspirująca, ale również motywująca. Przyszłe gwiazdy sportu podpatrywali Łukasz Fabiański i Łukasz Piszczek.

Jak patrzę na te mecze, już nie tylko sam rozwój fizyczny, ale również rozwój techniczny, indywidualny każdego zawodnika. Robi ogromne wrażenie, więc widać, że to poszło w bardzo dobrą stronę, w bardzo dobrym kierunku [...] Ten turniej, który dzisiaj się odbywa, to jest coś niesamowitego. Możliwość poznania nas tak trochę z innej strony może trochę też im da uwierzyć w to, że oni też będą w stanie osiągnąć dużą karierę w swoim życiu, jeżeli zakochają się w tym sporcie i będą chcieli zostać piłkarzami – powiedział ekipie programu "Co Za Tydzień" Łukasz Fabiański.

Były bramkarz reprezentacji Polski sam jest tatą 8-letniego syna, więc doskonale wie, jak ważny jest sport w życiu dziecka.

On tak się trochę miota ze swoimi sportami, natomiast biorąc udział w takim turnieju, na takim stadionie, myślę, że to jest taki pierwszy krok do tego, żeby przede wszystkim zakochać się w tym sporcie. No i później podążać za swoimi marzeniami – stwierdził były piłkarz.

Uczestnictwo w turnieju Sokoliki Cup na dużym stadionie, może być dla dzieci pierwszym krokiem do zakochania się w sporcie i podążania za swoimi marzeniami. Tego zdania jest także Łukasz Piszczek.

Cieszymy się, że właśnie poprzez propagowanie sportu przez różne turnieje, nie tylko przez piłkę nożną, ale też inne dyscypliny sportu, może wyciągnąć te nasze dzieciaki sprzed komputera czy sprzed telefonu. Oby jak najwięcej taki inicjatyw – powiedział były piłkarz Borussii Dortmund.

Firma Sokołów wspiera młode talenty

Firma Sokołów nie ogranicza się do wsparcia młodych talentów piłkarskich. W ramach swojej strategii zrównoważonego rozwoju i wspierania lokalnych społeczności firma wspiera również inne talenty – artystów kucharzy czy tancerzy.

My wspieramy talenty generalnie młodych ludzi, działamy tak w ramach naszej strategii zrównoważonego rozwoju i wspierania lokalnych społeczności. To nie tylko jest sport. Sport wspieramy w wielu aspektach [...], ale jest tych obszarów naprawdę bardzo dużo – powiedział prezes zarządu Sokołowa.

Poprzez organizację różnych turniejów, firma Sokołów chce zachęcić młodzież do opuszczenia domu i zaangażowania się w sport.

My pracujemy prawie już w ćwierć wieku z tą imprezą, także to wsparcie, które udzielamy trwa bardzo długo. Postanowiliśmy robić taki duży finał na dużym boisku z dużym wsparciem. To jest trzeci, za rok będzie czwarty, a potem następny i następny... – wyjaśnił Przemysław Gostkiewicz.

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości