sanah o fanach i wielkim, niespełnionym marzeniu. Zwróciła się z prośbą

Sanah o tym, jak wielką siłę dają jej fani. "Dla mnie to jest super przeżycie"
Olivier Janiak tuż przed występem sanah na Stadionie Narodowym porozmawiał z gwiazdą na temat jej licznych sukcesów. Młoda artystka wyjawiła dziennikarzowi, jak bardzo wzrusza ją to, że ktoś emocjonalnie przeżywa jej muzykę. Co jeszcze powiedziała?

sanah o tym, jak ważni są dla niej fani

Olivier Janiak spotkał się z sanah na Stadionie Narodowym tuż przed tym jak dała występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Przypomnijmy, że gwiazda zaśpiewała przed 60 tysiącami ludzi. Artystka wykonała ponad 30 piosenek i zachwyciła fanów. W rozmowie z dziennikarzem gwiazda nie ukrywała, że stresuje się występem.

"Trochę się stresuje, nawet bardzo się stresuję... Jeszcze mam takie małe choróbsko. Właśnie się wkradło do mojego życia i po prostu to jest chyba najbardziej stresujące" - wyjawiła.

sanah opowiedziała również, jak bardzo ważni są dla niej fani oraz co czuje, gdy widzi ich wzruszonych pod sceną.

"Jestem pewna, że jak zobaczę tych cudownych ludzi, którzy tutaj przyjdą moich fanów, którzy tak nie wspierają przez ten cały czas stadionowy. No niesamowite wsparcie o nich dostałam kibicowanie i wiadomości na Instagramie i nie tylko to jest dla mnie bardzo ważne i chciałabym dla nich jak najpiękniej dzisiaj wystąpić, więc będę tylko o tym myślała dziś" - powiedziała.

sanah o dubbingu

W dalszej rozmowie z Olivierem Janiakiem dla "Co za Tydzień" sanah wyznała, że bardzo marzy o tym, aby móc użyczyć swojego głosu do jakiejś produkcji animowanej. Artystka nie ukrywa, że dubbing to kierunek, w którym chciałaby obecnie podążać.

"Myślałam o dubbingu. Bardzo bym chciała właśnie. Jeżeli ktoś to słyszy, kto ma wpływ na takie rzeczy, to poproszę. Bardzo bym chciała dubbingować jakąś księżniczkę... albo zwierzę. Bardzo bym chciała, bo to jest moje wielkie marzenie" - powiedziała z nieukrywanym entuzjazmem gwiazda.

sanah zaznaczyła również, że jest bardzo wdzięczna za to, że może pracować nad koncertem na Stadionie Nardowym z wieloma znanymi i cenionymi artystami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

podziel się:

Pozostałe wiadomości