Cierpliwe, bystre i inteligentne. Znakiem zodiaku tych gwiazd jest Panna

Autor:
Norbert
Żyła
Piotr Rubik, Katarzyna Nosowska, Sanah

Wierzy się, że jedną z głównych cech zodiakalnych Panien (urodzeni między 22 sierpnia a 22 września) jest zdrowy rozsądek. Astrolodzy twierdzą, że ludzie, którym patronuje wspomniany znak, są urodzonymi strategami. Wrodzona cierpliwość, bystrość oraz umiejętność taktycznego przewidywania nadchodzących wydarzeń wielokrotnie ochrania je przed kłopotami. Katarzyna Nosowska, Sanah czy Piotr Rubik to tylko niektóre gwiazdy, którym patronuje ten niezwykły znak zodiaku.

Zdaniem astrologów osoby, których znakiem zodiaku jest Panna, cenią sobie porządek i jasne zasady. Starają się mieć wszystko pod kontrolą, co można uznać zarówno za zaletę, jak i wadę. Wierzy się, że Panny są analityczne i skrupulatne, dlatego znakomicie potrafią radzić sobie w sytuacjach wymagających precyzji i uwagi do detali. Czasem bywają jednak nazbyt krytyczne w stosunku do siebie i innych, co może przełożyć się na wewnętrzną frustrację i konflikty z innymi ludźmi. Panny kochają perfekcję, a perfekcja kocha Panny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krzysztof Skórzyński o nietypowych rytuałach na planie
Krzysztof Skórzyński o nietypowych rytuałach na planie Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek-Majdan mają swoje rytuały w pracy. Czego nigdy nie zrobią?

Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski, Mateusz Banasiuk

Panna jest znakiem zodiaku, który patronuje osobom pracowitym, skrupulatnym, a przy tym niezwykle inteligentnym i kreatywnym. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zadanie zostanie wykonane rzetelnie i z największą dbałością o szczegóły, to powierz je Pannie. Aktorstwo to wręcz idealny zawód osób dla ludzi spod tego znaku zodiaku, ponieważ ci każdą rolę opanują niemal do perfekcji.

Maja Ostaszewska przez lata swojej kariery wcieliła się w wiele filmowych ról, a każda z nich na długo została zapamiętana przez widzów. Gwiazda nie ogranicza się tylko do aktorstwa, a również działa jako społeczna aktywistka, co pokazuje jej wszechstronność i zdolność do podejmowania nowych wyzwań. To właśnie cecha szczególnie typowa dla osób spod znaku Panny.

Piotr Stramowski doskonale jest świadomy swojej rozpoznawalności oraz tego, że niemal każdy film z jego udziałem z miejsca staje się kasowym hitem. Gwiazdor, znając swoje atuty, potrafi z wrodzoną każdej Pannie strategią wynegocjować we własnym imieniu jak najlepsze warunki. Nawet jeżeli negocjacje mają trwać miesiącami.

Mateusz Banasiuk jako aktor sprawdza się zarówno w rolach pełnych powagi, jak i komediowych. Gwiazdor jako zodiakalna Panna jest niezwykle wszechstronny, a wrodzona intuicja bliska każdej osobie, której patronuje wspomniany znak zodiaku, sprawia, że od wszelkich skandali trzyma się z daleka.

Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski, Mateusz Banasiak
Te gwiazdy są spod znaku Panny Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski, Mateusz Banasiuk Źródło: MWMEDIA

Piotr Rubik, Katarzyna Nosowska, Sanah

Piotr Rubik jest kolejnym przykładem osoby spod znaku Panny, która dzięki swojemu uporowi, cierpliwości i ciężkiej pracy osiągnęła sukces. Muzyk nie osiada na laurach i stale się rozwija na wielu różnych płaszczyznach. Artysta wraz ze swoją rodziną niedawno przeprowadził się do USA. Jak można się domyślić, nie była to spontaniczna decyzja, a skrupulatnie planowana od miesięcy przeprowadzka. Piotr Rubik jako zodiakalna Panna zadbał o to, aby jego rodzina była odpowiednio zabezpieczona pod każdym możliwym względem. Taka głowa rodziny to skarb.

Katarzyna Nosowska inteligentnym dowcipem dzieli się nie tylko za pomocą tekstów swoich piosenek, ale również przy okazji różnych gagów, które stale prezentuje w mediach społecznościowych, rozbawiając fanów do łez. Mimo że niektóre z nich wywołują społeczne zamieszanie, to jest to zamierzona kontrowersja. Jako zodiakalna Panna artystka jest przygotowana na każdą ewentualność i niestraszne są jej nawet pozwy opiewające o bajońskie sumy.

Sanah pomimo młodego wieku, w jakim udało jej się osiągnąć sukces, nie uległa pokusom, które wielokrotnie stawiał przed nią show-bieznes. Wszystko dlatego, że oprócz kochających bliskich, którzy dbają o jej bezpieczeństwo, jak każda zodiakalna Panna ma również doskonałą intuicję. Wspomniana sprawia, że artystka nie da się nikomu wpędzić na manowce.

Osoby spod znaku Panny są niezwykle pracowite, skrupulatne i inteligentne. Są one w stanie skupić się na swojej pracy i osiągnąć dzięki niej sukces. Ich wrodzona cierpliwość sprawia, że mogą czekać na niego latami. Ten w końcu nadejdzie, niezależnie od tego, jaki zawód wykonują.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / Getty Images

Pozostałe wiadomości